Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Umabr.jpg

niby Polka a jednak troszkę Beyonce :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 00:52_________________________________________________no to co - do dzisiaj :hi: chociaż może być ciężko, rano biorę się za lampy a potem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: - z założenia będzie na bogato :cool1: :cool1: :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Umabr.jpg

niby Polka a jednak troszkę Beyonce :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 00:52_________________________________________________no to co - do dzisiaj :hi: chociaż może być ciężko, rano biorę się za lampy a potem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: - z założenia będzie na bogato :cool1: :cool1: :cool1:

Sztuka :good: :good: :good:

:D

Dobra, ja też idę.

Miłego rezanka lampek jutro :D

:papa:

Znaczy się dzisiaj.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

pożegnali się o 1:03 a dzisiaj to nie ma kto wstać

POBUDKA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Chyba śnili o tych laskach co się w nocy napatrzyli, dobrze im.... :sex::lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy::heat:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

U9_0.jpg

toja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________

Cześć Seba :> :> :>

Ty żyjesz ?

Opublikowano

Aloha

U9_0.jpg

to ja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: :wink4: :wink4:

:slina: :slina: :slina:

:naughty:

Opublikowano

U9_0.jpg

to ja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: :wink4: :wink4:

a co to za duuuupa?? :mysli:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

dzien dobry bardzo :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

jasne ze zyje a czemu mam nie zyc :) [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________

U9_0.jpg

to ja jeszcze jedno dodam do kolekcji :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________

Cześć Seba :> :> :>

Ty żyjesz ?

no pieknie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi: :hi:

dobry dobry Kraków :decayed:

to jedyna duuupa bez photoshopa Aniu :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________Seba, wczoraj zapadłeś się pod ziemię normalnie :wink4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________muszę odejść, bo Misiek już mi tu drepcze :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

buon giorno :hi:

Opublikowano

buon giorno :hi:

Witam :hi:

Dziewczyny jeszcze śpią, a ja zapuściłem Cranka, bo wczoraj byly "inne" priorytety - powiem Ci, że film jest kozacki :decayed:

Opublikowano

buon giorno :hi:

Witam :hi:

Dziewczyny jeszcze śpią, a ja zapuściłem Cranka, bo wczoraj byly "inne" priorytety - powiem Ci, że film jest kozacki :decayed:

:good: :good: ja może jutro pyknę drugą część - zaraz spadam do garażu :naughty: rezanko z lampami :mysli: :mysli: może coś pomorze :mysli: :mysli:

Opublikowano

Taki trochę w klimacie Pulp Fiction :naughty: znaczy się Crank

A wlew też niezły ;)

Opublikowano
:polew: :polew: polak potrafi wyrezać coś nietypowego :polew: :polew:
Opublikowano

dobra spadam :ad:

Opublikowano

dobra spadam :ad:

Miłego rezanka :kox:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.