Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o godź 8:00 odbyła się część oficjalna: huczne wejście do sypialni, odśpiewanie sto lat, mały szampanik od adasia, duuuuży ode mnie, 35 róż, tort, dmuchanie świeczek, wyjściowy sweterek i ... bilety na koncert COMA :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

A kluczyki do białego Avanta B7 wręczysz mężowi wieczorem, w trakcie kolacji we dwoje? :naughty:

jeszcze raz :hi::naughty: :naughty: hehe tak po cichtku na to liczę :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 12:24_________________________________________________

:hi:STO LAT BYKU :drunk:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 12:24_________________________________________________

eheheh jak cbś :P:D elegancko :D

no :) nie powiem :cool1: udało im się, udało :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy birthday to You

Happy birthday to You

Happy birthday dear Marian

Happy birthday to You !!!! :drunk:

:rose::kwiatek::buziak:

życzymy Ci dużo :beer1: jeszcze więcej :sexinbed: a najważniejsze sporo zdrowia żebyś to wszystko ogarniał :wink4:

Basia i Stan [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 12:38_________________________________________________

:hi: dzień dobry UĆ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki :hi: :hi: chyba ostatnia część jest najważniejsza bo coraz trudniej to wszystko ogarniać :kox: :kox:

Jeszcze raz dzięki i pozdro dla całych Katowic od Miśka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj urodziny, jutro poprawiny:D Robimy spot na cześć Dnia Niepodległości? Flagi przyczepiamy do samochodów i jedziem :decayed: Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby z Ciebie patriota;p Ja posiadam.

:shocked:

Wow, jestem pod wrażeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaha ze sie dolaczam :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:34_________________________________________________tez mysle ze jakis dom dziecka mozna zasilic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mi sie nie przelewa .............. a nie można odpracować :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:36_________________________________________________pomyślimy,jak będą jakieś konkrety :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaha ze sie dolaczam :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:34_________________________________________________tez mysle ze jakis dom dziecka mozna zasilic :good:

Oki, super, dopisuję Cie do listy :good:

ostatnio mi sie nie przelewa .............. a nie można odpracować :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:36_________________________________________________pomyślimy,jak będą jakieś konkrety :cool1:

chriss, nie ma problemu, nie ma potrzeby się tłumaczyć, tak jak napisałem - każdy ma swoje życie i nie każdy ma mozliwości bawić się w filantropów.

Pamiętaj - fortuna kołem się toczy - może za rok objedziesz nas RS-ką, którą kupisz sobie z jednej pensji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj nie bałdzo :(

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 14:07_________________________________________________Na razie spadam, do miłego :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...