Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też zawijam jeszcze raz sorry że mnie dzisiaj nie było bo mówiłem że podjadę a nie podjechałem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szkoda że mnie nie było żałuje strasznie ale wypadło mi coś mam nadzieje że za tydzień będzie jakieś spotkanie na którym mam nadzieję mnie nie zabraknie

Kimi przestan sie mazac :P chwila moment i juz 16 i do domu :D autem jezdzisz do pracy ?? jesli tak to sama przyjemnosc :D

:no:

U mnie pod biurowcem jest płatny parking - 60 za miesiąc.

A na ulicy nie zostawie, bo to taka dzielnica, że szybko bym musiał nowych lusterek szukać i żeby tylko lusterek.

Ale za to nadrabiam w weekendy :D

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

Seba, chyba nie ten cytat... :gwizdanie:

no ta cos mi nie poszlo :D hehhehe ;)

Opublikowano

no i nastała cisza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

czas iść w pierzyny :hi:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 00:17_________________________________________________

:naughty:

a jednak ktoś czuwa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak przystalo na gospodarza

:D

Opublikowano

koniec zwiedzania gospodarzu odmeldowuje sie :hi:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

no i sie doczekalem :D

Opublikowano

musiałem materiał poskładać do kupy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci Panie Bartku ze kozacko to wyglada :blink: :blink: :good: :good: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

naprawde robi wrazenie szczegolnie pozycyjne :) ile lampki kosztowaly ??[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 00:43_________________________________________________"Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,

nie da on krzywdy zrobić nikomu,

ZAWSZE pomoże

o KAŻDEJ porze

ooooo mój Boże!"

Opublikowano

dżentelmeni o pinindzach nie gadają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no dobrze tak czy siak szacuneczek naprawde za***iście to wyglada :)

Opublikowano

"Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,

nie da on krzywdy zrobić nikomu,

ZAWSZE pomoże

o KAŻDEJ porze

ooooo mój Boże!"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja bym chcial http://allegro.pl/lampy-h7-czarne-dayline-audi-a4-b6-00-04-daylight-i1284884433.html

albo http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-2001-2004-b6-chrom-ringi-i1283926197.html te pierwsze bardziej ale narazie funduszy brak :/ :wallbash:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 00:47_________________________________________________

"Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,

nie da on krzywdy zrobić nikomu,

ZAWSZE pomoże

o KAŻDEJ porze

ooooo mój Boże!"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to akurat o mnie bylo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

fajnie, że się to podoba nie tylko mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajnie, że się to podoba nie tylko mnie :decayed:

bede Cie musial opstrykac na weekendzie :D mmmmm juz mam pare pomyslow :P

Opublikowano

Ale ja nigdzie nie napisałem , że to o mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Co do lamp nr 2 to takie beemwuowate :decayed:

A masz może jakąś fotkę B6 z lampami nr 1 ?

Opublikowano

Seba

1. osobiście mi się nie widzą te diody ale producent zacny i szukaj z jego oferty :good:

2. Sonar :thumbdown: samo zło

Opublikowano
  • Autor

hehehe no tak ale pojawiles sie out of nowhere :P

nie mam ale mozna przygotowac :P w ps :P [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 00:53_________________________________________________

Seba

1. osobiście mi się nie widzą te diody ale producent zacny i szukaj z jego oferty :good:

2. Sonar :thumbdown: samo zło

ja ledziki jak najbardziej ale tylko w lampie zadnych paskow przyklejanych :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.