Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sniezynka wie o kim mowa ;) sniezynka cycolinka :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sniezynka wie o kim mowa ;) sniezynka cycolinka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sniezynka wie o kim mowa ;) sniezynka cycolinka :polew: :polew: :polew:

na bogato :D :D :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Dobra, Panie i Pany, trzeba zawijac w kokon ;)

Miłej nocki, jutro znów do pracy i siedzenie na forum od 9 do 17... :gwizdanie:

Znaczy się praca oczywiście, praca, ciężka praca :D

Opublikowano
  • Autor

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

Opublikowano

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

no to musisz sie faktycznie za jakąś d*pą rozejrzeć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________i się obraził chyba :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:29_________________________________________________ :papa:

Opublikowano
  • Autor

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

no to musisz sie faktycznie za jakąś d*pą rozejrzeć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________i się obraził chyba :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:29_________________________________________________ :papa:

spac poszedl a nie sie obrazil :D

:hi: :hi: :hi:

nie spac zwiedzac :D [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 06:30_________________________________________________no nic to zawijam pompony i lece w sniezna kraine na prage polnoc :P:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

Bry KAto :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:11_________________________________________________zeby nie byc goloslownym :D obiecalem snieg i jest snieg w warszawie :D i do tego pada :D

SNC00203.jpgSNC00204.jpgSNC00205.jpgSNC00206.jpg[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:12_________________________________________________jakosc 5 mpx samsung Omnia 2 pozostawia hmmm wiele to zamolo powiedziane do zyczenia :D nokia n95 przy tym wypada jak majbach przy polonezie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:13_________________________________________________Żona leży w łóżku. Przychodzi mąż z owcą pod pachą i mówi:

-Widzisz, kochanie, z tą świnią kocham się, jak ciebie boli głowa.

Żona:

-Mam nadzieję, że wiesz, że to jest owca.

Mąż:

-Mam nadzieję, że wiesz, że nie mówię do ciebie. [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:37_________________________________________________uuu kurde od rana jestem sam ?? wczoraj sam dzisiaj sam ?? :( ale padaka

Opublikowano

Siemanko :hi:

:bry:

Halo, halo, Katowice, jak mnie słyszycie.... :D

Seba, nie widzę misi... :D

To o czym ten film, o "reniferu" ? :D

Opublikowano
  • Autor

hehe nie wiem w sumie nie wiem czy to nei jakas reklama czy cus :) ale preznie heeheh snieg mi pada za balkonem :P

teraz wlaczyli takie swiatla ze wylaczylismy nasz bo jest tak w firmie jasno hehehe :D

Opublikowano

hehe nie wiem w sumie nie wiem czy to nei jakas reklama czy cus :) ale preznie heeheh snieg mi pada za balkonem :P

teraz wlaczyli takie swiatla ze wylaczylismy nasz bo jest tak w firmie jasno hehehe :D

A jakieś aktoreczki fajne widać ? :naughty:

Może to będzie fiml: "Spacer nago po śniegu", taki artystyczny, wiesz... :gwizdanie:

Jak coś, to masz aparat pod ręką? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheh no wlasnie nei chcialo mi sie targac aparatu ;) tylko moj za***isty szajsmaszin w telefonie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________ludziki szukam kogos kto ma moze w rodzinie czy znajomego taksowkarza

Opublikowano

heheh no wlasnie nei chcialo mi sie targac aparatu ;) tylko moj za***isty szajsmaszin w telefonie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________ludziki szukam kogos kto ma moze w rodzinie czy znajomego taksowkarza

No może mam, a ile można zarobić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

potrzebuje kilku informacji :D a zarobic to mozna :P hheheh ;)

Opublikowano

potrzebuje kilku informacji :D a zarobic to mozna :P hheheh ;)

Mam sąsiada, który jest złotówą, jakoś specjalnie się z nim nie "kumpluję", ale zawsze, jak go spotykam, to chwilę pogadamy.

Córkę ma fajną, ale mieszka w Warszawie teraz, czasem do niego przyjeżdża na weekend, ale ostatnio dawno jej nie widziałem... :gwizdanie:

A jak mieszkała jeszcze na stałe, dwa piętra nade mną, a ja byłem jeszcze wolny i szczęśliwy, qfa, na jeden przystanek chodziliśmy rano, do tego samego autobusu.

Ale się wstydziłem odezwać... :disgust:

A tak to miałbym teścia taksówkarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :decayed:
Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :decayed:

No dokładnie, niestety... :wallbash:

Ale cóż, życie to nie je bajka, raz rozdaje cukierki, raz urywa jajka...

Opublikowano

Seba dawaj te pytania na pw. Znam kilku cwaniaków :wink4:

Opublikowano

Seba dawaj te pytania na pw. Znam kilku cwaniaków :wink4:

Dzień dobry, uszanowanie Panu Prezesowi :hi:

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.