Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

sniezynka wie o kim mowa ;) sniezynka cycolinka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panie i Pany, trzeba zawijac w kokon ;)

Miłej nocki, jutro znów do pracy i siedzenie na forum od 9 do 17... :gwizdanie:

Znaczy się praca oczywiście, praca, ciężka praca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

no to musisz sie faktycznie za jakąś d*pą rozejrzeć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________i się obraził chyba :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:29_________________________________________________ :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas i jak zwykle sam ;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ :hi: ;(

no to musisz sie faktycznie za jakąś d*pą rozejrzeć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________i się obraził chyba :mysli:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:29_________________________________________________ :papa:

spac poszedl a nie sie obrazil :D

:hi: :hi: :hi:

nie spac zwiedzac :D [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 06:30_________________________________________________no nic to zawijam pompony i lece w sniezna kraine na prage polnoc :P:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry KAto :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:11_________________________________________________zeby nie byc goloslownym :D obiecalem snieg i jest snieg w warszawie :D i do tego pada :D

SNC00203.jpgSNC00204.jpgSNC00205.jpgSNC00206.jpg[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:12_________________________________________________jakosc 5 mpx samsung Omnia 2 pozostawia hmmm wiele to zamolo powiedziane do zyczenia :D nokia n95 przy tym wypada jak majbach przy polonezie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:13_________________________________________________Żona leży w łóżku. Przychodzi mąż z owcą pod pachą i mówi:

-Widzisz, kochanie, z tą świnią kocham się, jak ciebie boli głowa.

Żona:

-Mam nadzieję, że wiesz, że to jest owca.

Mąż:

-Mam nadzieję, że wiesz, że nie mówię do ciebie. [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 08:37_________________________________________________uuu kurde od rana jestem sam ?? wczoraj sam dzisiaj sam ?? :( ale padaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

:bry:

Halo, halo, Katowice, jak mnie słyszycie.... :D

Seba, nie widzę misi... :D

To o czym ten film, o "reniferu" ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem w sumie nie wiem czy to nei jakas reklama czy cus :) ale preznie heeheh snieg mi pada za balkonem :P

teraz wlaczyli takie swiatla ze wylaczylismy nasz bo jest tak w firmie jasno hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem w sumie nie wiem czy to nei jakas reklama czy cus :) ale preznie heeheh snieg mi pada za balkonem :P

teraz wlaczyli takie swiatla ze wylaczylismy nasz bo jest tak w firmie jasno hehehe :D

A jakieś aktoreczki fajne widać ? :naughty:

Może to będzie fiml: "Spacer nago po śniegu", taki artystyczny, wiesz... :gwizdanie:

Jak coś, to masz aparat pod ręką? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no wlasnie nei chcialo mi sie targac aparatu ;) tylko moj za***isty szajsmaszin w telefonie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________ludziki szukam kogos kto ma moze w rodzinie czy znajomego taksowkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no wlasnie nei chcialo mi sie targac aparatu ;) tylko moj za***isty szajsmaszin w telefonie :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________ludziki szukam kogos kto ma moze w rodzinie czy znajomego taksowkarza

No może mam, a ile można zarobić? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kilku informacji :D a zarobic to mozna :P hheheh ;)

Mam sąsiada, który jest złotówą, jakoś specjalnie się z nim nie "kumpluję", ale zawsze, jak go spotykam, to chwilę pogadamy.

Córkę ma fajną, ale mieszka w Warszawie teraz, czasem do niego przyjeżdża na weekend, ale ostatnio dawno jej nie widziałem... :gwizdanie:

A jak mieszkała jeszcze na stałe, dwa piętra nade mną, a ja byłem jeszcze wolny i szczęśliwy, qfa, na jeden przystanek chodziliśmy rano, do tego samego autobusu.

Ale się wstydziłem odezwać... :disgust:

A tak to miałbym teścia taksówkarza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :decayed:

No dokładnie, niestety... :wallbash:

Ale cóż, życie to nie je bajka, raz rozdaje cukierki, raz urywa jajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba dawaj te pytania na pw. Znam kilku cwaniaków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba dawaj te pytania na pw. Znam kilku cwaniaków :wink4:

Dzień dobry, uszanowanie Panu Prezesowi :hi:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...