Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę, że jesteśmy same...

ciekawe co porabiają chłopaki ? :mysli: :mysli: :mysli:

noj się pojawili :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pojawia sie i znika :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________mister America

Opublikowano

widzę, że jesteśmy same...

ciekawe co porabiają chłopaki ? :mysli: :mysli: :mysli:

noj się pojawili :mysli:

Sama wywoływałaś :D

To są... ;)

Opublikowano

nuuuudyyyy na pudy.... :confused4:

dobrej nocki

paaaaaaaa

Opublikowano

nuuuudyyyy na pudy.... :confused4:

dobrej nocki

paaaaaaaa

;(

Opublikowano
  • Autor

dzizas

tyle stron ??? 2 3 godziny ??

:wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________15 minut nadrabialem :D

widze ze kilka nowych osob wpadlo fajnie moze bedzie wiecej autek :D

Opublikowano

dzizas

tyle stron ??? 2 3 godziny ??

:wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________15 minut nadrabialem :D

widze ze kilka nowych osob wpadlo fajnie moze bedzie wiecej autek :D

I zrobimy kontest na de tap madl A4 yn Uć :D

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D musze im podeslac jakies fajniejsze projekty tapmadl :P koszulek jakby ktos chcial ok 40 zl :P [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________wiecej aut wiecej ludzi wiekszy fan wiecej zdjec :D wiecej kierowcow :D:slina: :slina: :slina: wiecej osob moze pic :D:slina: :slina: :slina: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

heheheh :D musze im podeslac jakies fajniejsze projekty tapmadl :P koszulek jakby ktos chcial ok 40 zl :P [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________wiecej aut wiecej ludzi wiekszy fan wiecej zdjec :D wiecej kierowcow :D:slina: :slina: :slina: wiecej osob moze pic :D:slina: :slina: :slina: :gwizdanie: :decayed:

Seba, a będziesz w ten weekend w Lodz City ? :D

Opublikowano
  • Autor

Rafale pewnie ze bede :D i bede mial aparat i musimy jakiegos ladnego spota ogarnac jak bedzie pogoda to na zewnatrz jak nie to jakis silver byle nie port bo tam juz bylismy i zdjecia byly chociaz ciebie nie bylo ;) mozna popstrykac mysle opcja do ustalenia :D :D :D:evil:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:32_________________________________________________pozatym dawno sie nie widzielismy i nic nie pstrykalismy ;)

Opublikowano

pozatym dawno sie nie widzielismy i nic nie pstrykalismy ;)

A co pstrykacie zazwyczaj ? :sex::D :D

Opublikowano

Rafale pewnie ze bede :D i bede mial aparat i musimy jakiegos ladnego spota ogarnac jak bedzie pogoda to na zewnatrz jak nie to jakis silver byle nie port bo tam juz bylismy i zdjecia byly chociaz ciebie nie bylo ;) mozna popstrykac mysle opcja do ustalenia :D :D :D:evil:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:32_________________________________________________pozatym dawno sie nie widzielismy i nic nie pstrykalismy ;)

:good:

Jak będzie dobra frekwencja, może jakieś grupowe foty zrobisz i nowe banerki w stopke wyrezasz :D

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:50_________________________________________________

pozatym dawno sie nie widzielismy i nic nie pstrykalismy ;)

A co pstrykacie zazwyczaj ? :sex::D :D

Seba to nie wiem, ja to szesnastki i siedemnastki :naughty:

Opublikowano

Godzina "ziro" czas sie pożegnać :hi:

Opublikowano
  • Autor

pozatym dawno sie nie widzielismy i nic nie pstrykalismy ;)

A co pstrykacie zazwyczaj ? :sex::D :D

:slina: :slina: :slina: ja to narazie 15 pstrykam ale cos czuje ze na sezon bedzie 18-19 :P

Opublikowano

Dobra, zawijam do wyra, trza rano do roboty może wstać, czy coś... :gwizdanie:

Albo będę w pracy spał "na długopis" :

nadlugopis.jpg

Opublikowano

Ja też uciekam. Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

albo "na filozofa" :

mediumk8p3qr5548f3b733cca8c18740.jpg[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________

Ja też uciekam. Dobrej nocki :hi:

:papa:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________

Dobra, spadówa.

Do juterka :papa:

Opublikowano

a własnie, chriss, może Cię pocieszę, ale to napierdalanie u mnie z tyłu, bo dzisiaj trochę sobie na ten temat poczytałem - to też może być tuleja tylnej belki :D

Więc jak coś, to będziemy razem wymieniać :D

no no :good:

prosta sprawa z tą wymiana tylko dobrze jak sie ma podnośnik albo kanał no i jakieś zadaszenie :cool1:

zrobimy kiedyś takiego specjalistycznego spota i każdy sobie coś będzie rezał :polew: :polew: :polew:

Ps.żadne to dla mnie pocieszenie ze będzisz miał wydatki :wink4:

ale to jest życie :confused4:

To ja poproszę o rezanie rns-e i radio na 2 din heheheh tylko to tak na wiosnę.

Opublikowano
  • Autor

To ja poproszę o rezanie rns-e i radio na 2 din heheheh tylko to tak na wiosnę.

ja tez chce :P:D i tez lece :D dobrej Pany i Panie :* :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.