Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemka :) dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. :D podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 ) :evil:

Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów :decayed:

My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe

hehehe :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka :) dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. :D podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 ) :evil:

Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów :decayed:

My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe

To ten gość z naprzeciwka to Seba ? :mysli:

Opublikowano

Siemka :) dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. :D podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 ) :evil:

Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów :decayed:

My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe

To ten gość z naprzeciwka to Seba ? :mysli:

Kimi coś z rana cienko jarzący jesteś :D Napisałam-----na spocie. Wiesz co to spot klubowy ? :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi coś z rana cienko jarzący jesteś :D Napisałam-----na spocie. Wiesz co to spot klubowy ? :gwizdanie:

:smutas:

Opublikowano
  • Autor

:doh1: :punish: ogarnij sie ja w stolicy siedze :P

Opublikowano

:doh1: :punish: ogarnij sie ja w stolicy siedze :P

A bo mnie zmyliła... :disgust:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink4::)
Opublikowano

Ehh, kobiety... :rolleyes:

Opublikowano

:doh1: :punish: ogarnij sie ja w stolicy siedze :P

A bo mnie zmyliła... :disgust:

Nie becz, nie mam na kredki :) co do gościa z naprzeciwka to podrzucę mu te wizytówkę miskow , jak będzie chciał to sam się na spota wybierze.

:decayed:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________

Ehh, kobiety... :rolleyes:

Robiłes już dzis test na FB na ile jestes ogarnięty ? :polew:

Opublikowano

Magdaleno, ja NIE BECZĘ przez kobiety :cool1:

To kobiety beczą przeze mnie :polew:

Opublikowano

Magdaleno, ja NIE BECZĘ przez kobiety :cool1:

To kobiety beczą przeze mnie :polew:

Za dużo filmów oglądasz i za późno.

Opublikowano
  • Autor

Magdaleno, ja NIE BECZĘ przez kobiety :cool1:

To kobiety beczą przeze mnie :polew:

:doh1: :zemdlal::polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Magdaleno, ja NIE BECZĘ przez kobiety :cool1:

To kobiety beczą przeze mnie :polew:

Uwodziciel :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kimi, nie przejmuj się ale ja madzi też nie mogę zrozumieć :mysli:

Opublikowano

Magdaleno, ja NIE BECZĘ przez kobiety :cool1:

To kobiety beczą przeze mnie :polew:

Uwodziciel :polew: :polew: :polew:

Ten typ się nazywa -Erotoman gawędziarz :gwizdanie:

Opublikowano

Ten typ się nazywa -Erotoman gawędziarz :gwizdanie:

Rozgryzłaś mnie... :cool1:

Opublikowano

kto pije ze mną :kawa::naughty:

no ja już po kawce porannej :oczko:

Opublikowano

pierwszą się pije zaraz po przebudzeniu, a kolejne :mysli: zależy od samopoczucia

Opublikowano

pierwszą się pije zaraz po przebudzeniu, a kolejne :mysli: zależy od samopoczucia

Ja już jestem po trzech... :gwizdanie:

Kawosz jestem straszny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.