Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh no znalem znalem no i co z tego ze ogladaja ??? ja bym byl dumny ze to wlasnie ja z tych kilku tysiecy jestem z nia wieczorem w lozku :D i chodzilbym i sie wszystkim smial w twarz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Opublikowano

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

:good: :good: :good: :good: :good:

Rameczki zamówione? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:D:D:D
Opublikowano

albo naklejeczki :?: :?: :?:

No no, obowiązkowo :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 16:31_________________________________________________

Dobra, Panie i Pany, tradycji musi stać się zadość - zawijam na kwadrat :papa:

Tzn. jadę po auto i zawijam na kanał. Muszę dzisiaj trochę podpieścić Adriannę :naughty:

Opublikowano

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał :wink4: - jak by co to daj znać :good:

Opublikowano

Witam spamiarzy z miasta Łódz :>

Opublikowano

:hi: cześć Ania

dzisiaj dotarł listonosz :dance: :dance: :dance:

dzięki za super życzenia :notworthy:

Opublikowano

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał :wink4: - jak by co to daj znać :good:

za drobną opłatą 99,00 zł - w promocji :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

kto nie klaszcze ten z policji :gwizdanie:

Opublikowano

kto nie klaszcze ten z policji :gwizdanie:

:oklaski: :oklaski: :D :D

Opublikowano

no liczylem na sniezynke :) w koncu swieta ida :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał :wink4: - jak by co to daj znać :good:

siema

jak to nie bede zakladal ??? :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał :wink4: - jak by co to daj znać :good:

za drobną opłatą 99,00 zł - w promocji :wink4: :wink4: :wink4:

Misiek poco tak piszesz :punish: :punish: u mnie przecież leżą nie wykorzystane - Tomek jak chcesz oddam po cenie z małym rabatem :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:37_________________________________________________Seba :gwizdanie: jakoś mi nie podchodzą :gwizdanie:

Opublikowano

nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo ... a i pozdrowienia dla PZPN z trybun :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No to samochod odebrany zarejestrowany i ubezpieczony:) na spocik mozna jechac

Tomek jak chcesz to mogę ci podrzucić na spota rameczki klubowe - leżą w garażu a nie będę zakładał :wink4: - jak by co to daj znać :good:

za drobną opłatą 99,00 zł - w promocji :wink4: :wink4: :wink4:

Misiek poco tak piszesz :punish: :punish: u mnie przecież leżą nie wykorzystane - Tomek jak chcesz oddam po cenie z małym rabatem :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:37_________________________________________________Seba :gwizdanie: jakoś mi nie podchodzą :gwizdanie:

masz Kasiu za male a4 na ramki :P

Opublikowano

Witaj SebAllu Królu Złoty :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

buehehehe Witaj Zlota Nogo :D Spotu nad Jeziorem w Łodzi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.