Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mimo, iż nie chcieliście się zintegrować przy kawce to i tak wielkie dzięki za te 10 aut

miśki[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________

Wow !

Trzecie zdjęcie ląduje jako tapeta :D

kimi, chyba to zdjęcie pokażesz żonce co ?

Tak, tak, zostało już przebadane i nie znalazłem niczego... niestosownego :wink4:

bartek1605 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kimi mówisz o 3 ode mnie czy bartka :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bartuś, proszę wykasować moją postać na 4 i 7 zdjęciu - masakra jakaś normalnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chriss o Twojej trzeciej :D

Ale kiedy Ty to cyknąłeś i czym ? :blink::mysli:

Opublikowano

jak nam cos dadza do obejrzenia bo ja fotek z grilla do dzisiaj nie widzialem ktore robil Bart :gwizdanie:

troche się zagubiłeś :tongue4:

http://bartek1605.fotosik.pl/albumy/796951.html

:notworthy: a zwracam honor :decayed: musialem przeoczycn :gwizdanie:
Opublikowano

Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:

Opublikowano

bartuś, proszę wykasować moją postać na 4 i 7 zdjęciu - masakra jakaś normalnie :kox: :kox: :kox:

nie skasuje :tongue4: , za to żeś się się ulotniła i nie poszłaś z nami na jedzonko :bicz3:

Opublikowano

chriss o Twojej trzeciej :D

Ale kiedy Ty to cyknąłeś i czym ? :blink::mysli:

a no cyknąłem takim małym starym kompakcikiem :tongue4:

doszła ci wiadom.na pw? bo jakiś błąd mi wyskoczył

Opublikowano

Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:

a o czym chcialas pogadac :naughty: musialem isc bo by awantura byla :tongue4: ale jak cos wal smialo na pw :naughty:
Opublikowano

my zawijamy na 160x220

dobranoc

:tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________

Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:

a o czym chcialas pogadac :naughty: musialem isc bo by awantura byla :tongue4: ale jak cos wal smialo na pw :naughty:

ogólnie, tak o życiu i trochę się pośmiać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chriss o Twojej trzeciej :D

Ale kiedy Ty to cyknąłeś i czym ? :blink::mysli:

a no cyknąłem takim małym starym kompakcikiem :tongue4:

doszła ci wiadom.na pw? bo jakiś błąd mi wyskoczył

Doszło doszło :good:

my zawijamy na 160x220

dobranoc

:papa:

Opublikowano

my zawijamy na 160x220

dobranoc

:tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________

Kłysiu, mieliśmy pogadać a Ty wyprułeś kitę na rzekome zakupy :bicz3:

a o czym chcialas pogadac :naughty: musialem isc bo by awantura byla :tongue4: ale jak cos wal smialo na pw :naughty:

ogólnie, tak o życiu i trochę się pośmiać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

musimy przy weekendzie sie umowic :drunk: :drunk: bedzie fajnie :polew:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________kolorowych :hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________ja tez zawijam w kokon narazie :thankyou2::gicior:
Opublikowano
  • Autor

dolecialem :)

Opublikowano

dolecialem :)

:good:

Opublikowano
  • Autor

zaraz ogladam zdjecia :) ale nei wiem czy je dzisiaj rusze bo mam robote :(

Opublikowano

zaraz ogladam zdjecia :) ale nei wiem czy je dzisiaj rusze bo mam robote :(

mozesz mi te moje przesłac na maila, ok?

pusciłem Ci adres e-mail na PW

Opublikowano

Prezes nie czaj sie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh ei tak Cie widac :P:naughty:

Opublikowano

Prezes nie czaj sie :naughty:

Nie czaje się. Mam łódzkie otwarte cały czas tak więc , jak siedzę przy kompie to siedzę też u Was :decayed:

Opublikowano

Prezes nie czaj sie :naughty:

Nie czaje się. Mam łódzkie otwarte cały czas tak więc , jak siedzę przy kompie to siedzę też u Was :decayed:

:blink:

Ale tylko nas, czy inne województwa też ? :naughty:

Bo nie wiem, czy mamy się czuc "wyjątkowi" :polew:

Opublikowano

Dementuję plotki i stanowczo upieram się, że byłem na urodzinach (zgodnie z resztą z prawdą):D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.