Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze mam inny gust i lepsza sa na zywo ale mnie nie powalilo :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

eee tzn wiesz brzydkie nie sa pewnie jak je sie zna to sa sympatyczniejsze :) ale mis polonie tez nie sa :P

Opublikowano

Uwaga mam komunikat :decayed: Jadę do Was :kox: Prawdopodobnie w czwartek rano startuję :good:

Opublikowano

moze mam inny gust i lepsza sa na zywo ale mnie nie powalilo :gwizdanie:

Lepsze są na żywo :cool1:

Cóz, jak to mawiają, de gustibus non est disputandum :decayed:

Opublikowano

czyli jak zwykle w łódzkich - od rana o d*pach:D

Opublikowano

Uwaga mam komunikat :decayed: Jadę do Was :kox: Prawdopodobnie w czwartek rano startuję :good:

Ale w ten czwartek? :blink:[br]

Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:10_________________________________________________

czyli jak zwykle w łódzkich - od rana o d*pach:D

:polew:

No natury nie da się oszukać :kox:

Opublikowano

Uwaga mam komunikat :decayed: Jadę do Was :kox: Prawdopodobnie w czwartek rano startuję :good:

Ale w ten czwartek? :blink:[br]

Tak w ten. Później może być ciężko bo ma zjazd na uczelni 3-4-5 grudnia , dwa egzaminy i spotkanie z promotorem :(

Opublikowano

Uwaga mam komunikat :decayed: Jadę do Was :kox: Prawdopodobnie w czwartek rano startuję :good:

Ale w ten czwartek? :blink:[br]

Tak w ten. Później może być ciężko bo ma zjazd na uczelni 3-4-5 grudnia , dwa egzaminy i spotkanie z promotorem :(

:good:

Będziesz tylko jeden dzień? Czy zostajesz w Łodzi na noc i wracasz w piątek?

Opublikowano

Będę zapewne do soboty , a nawet do Niedzieli rano :good:

Opublikowano

Będę zapewne do soboty , a nawet do Niedzieli rano :good:

Wow, no to super :good:

Jakiś browarek trzeba będzie zrobić :naughty:

Opublikowano

Będę zapewne do soboty , a nawet do Niedzieli rano :good:

Wow, no to super :good:

Jakiś browarek trzeba będzie zrobić :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Będę zapewne do soboty , a nawet do Niedzieli rano :good:

Wow, no to super :good:

Jakiś browarek trzeba będzie zrobić :naughty:

:decayed:

Tudzież zapoznać Prezesa z atrybutami łodzianek... :gwizdanie:

:polew:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________

Dobra, miało być o autach, nie o d*pach :D

Opublikowano

to jakaś gorzałka się szykuje :naughty:

Opublikowano

z%20frajerami%20nie%20pije...

:laghing2:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________bartek1605, oczywiście bez jakiś aluzji, tak mi się ten plakat skojarzył :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:37_________________________________________________

To jeszcze jest fajne :

21.jpg

:polew:

Opublikowano

no Bart zadna aluzja ale tak mi sie skojazylo :polew: :polew: :polew:

Śnieżynko tylko bialy komplecik zaloz do lodzi :polew: :polew:

Opublikowano

Plakat skojarzył mi się z samym hasłem o wódeczce :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale zabrzmiało głupio, fakt :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehhehe :polew: :polew: :polew: tu trzeba uwazac co sie pisze bo kazdy moze to przekrecic w rozna strone :D

Opublikowano

:gwizdanie:

Nie no, to wyjaśniam: plakat wkleiłem w kontekście picia wódki, jako samego aktu spożycia alkoholu.

Nie było moim zamiarem sugerować czegokolwiek w związku z osobą bartka1605 i wszelkie powiązania tekstu z jego osobą są nieprawdziwe.

:decayed:

Opublikowano
:siema: mam na chwile neta :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.