Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka popołudniowym wieczorem :hi:

no i już wiem jak będzie wyglądało moje :audi: na wiosnę :naughty: :naughty:

teraz

DSC2381.jpg

na wiosnę lub wczesnym latem

dsc23812.jpg

nie mogę się doczekać :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 18:25_________________________________________________Może ktoś polecić lakiernika u którego można by machnąć dokładki w rozsądnej cenie :?: :?: :?:

Czy wrzucić zapytanie w Serwisy Samochodowe Polecane :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
! :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Mario, no no, ale będziesz miał wózek na lachony :naughty:

A poważnie :good: sie prezentuje na tych felaśkach :slina:

Opublikowano

chyba nie chodziło o fele ale o listwy i zderzak w kolorze nadwozia :wink4:

Opublikowano

chyba nie chodziło o fele ale o listwy i zderzak w kolorze nadwozia :wink4:

Helo Ania :hi: jakoś tak chodzi o wszystko - podoba mi się cały komplecik troszkę :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cześć, Smoczyco :wink4:

Opublikowano

i co.... :mysli: prezes mi nie odpisuje, nie wiem czy sobota czy może piątek :mysli:

oby nie było za późno :no:

Opublikowano

i co.... :mysli: prezes mi nie odpisuje, nie wiem czy sobota czy może piątek :mysli:

oby nie było za późno :no:

Do kiedy musisz dac odpowiedź ? :mysli:

Opublikowano
_________________________________________________Może ktoś polecić lakiernika u którego można by machnąć dokładki w rozsądnej cenie :?: :?: :?:

Czy wrzucić zapytanie w Serwisy Samochodowe Polecane :mysli: :mysli:

Parę lat temu korzystałem z usługi malowania na ul.Gorkiego 102 w Łodzi były serwis Daewoo.Też ktoś mi go polecił i byłem bardzo zadowolony,może warto sprawdzić :mysli:

Opublikowano

i co.... :mysli: prezes mi nie odpisuje, nie wiem czy sobota czy może piątek :mysli:

oby nie było za późno :no:

Do kiedy musisz dac odpowiedź ? :mysli:

nie byłam tam jeszcze, bo nie wiem konkretnie kiedy? ale wiadomo, że każdy chciałby wiedzieć jak najwcześniej

Opublikowano
_________________________________________________Może ktoś polecić lakiernika u którego można by machnąć dokładki w rozsądnej cenie :?: :?: :?:

Czy wrzucić zapytanie w Serwisy Samochodowe Polecane :mysli: :mysli:

Parę lat temu korzystałem z usługi malowania na ul.Gorkiego 102 w Łodzi były serwis Daewoo.Też ktoś mi go polecił i byłem bardzo zadowolony,może warto sprawdzić :mysli:

:good: wiem gdzie to jest :good: jutro będę niedaleko to podjadę - dzięki :wink4:

Opublikowano

chyba nie chodziło o fele ale o listwy i zderzak w kolorze nadwozia :wink4:

Helo Ania :hi: jakoś tak chodzi o wszystko - podoba mi się cały komplecik troszkę :naughty: :naughty:

no niech Ci będzie :wink4:

fele też ładne :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałbym nieśmiało przypomnieć o info na PW, czy i ile dokładacie się do Mikołajek - Ci, którzy jeszcze tego nie uczynili :gwizdanie:

Chciałbym w czwartek zadzwonić już do DMD na Drużynowej lub do DMD w Pabianicach - tam ma się DeeJay_Kill zorientować, co i jak - z konkretną propozycją.

:)

Opublikowano

Dobrej nocki :buziak: życzą Miśki :tongue4:

Opublikowano

Aloha :decayed:

P.S

Kasiu odpisałem na Twoje pw :wink4:

Opublikowano

Dobrej nocki :buziak: życzą Miśki :tongue4:

:papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: wszyscy juz spia ??
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: wszyscy juz spia ??

prawie :wink4:

Opublikowano

Daro to przywiez jakies dary dla swoich klubowiczow :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.