Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostaniesz sweterek z gruszką :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wszyscy śpią, ale ja już pyknąłem i nie bardzo jest co :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja juz tez wypykalem wszystko :) teraz pracuje :P:kox:

Opublikowano

A ja lecę spać :papa:

Panowie - Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, prosze o info na PW w wiadomej sprawie ;)

Narka

Opublikowano

ja już nie pije :gwizdanie:

Opublikowano

A propos prezentow....nie śledziłam wątku....mamy sobie jakies kupić? czy co?jakies losy? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja poprosze :D:decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja poprosze :D:decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

połówka czy o,7 ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh a ile nam potrzeba ?? :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Opublikowano

2x1,0 :polew:

Opublikowano

heheh a ile nam potrzeba ?? :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Ja nie pije :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh a ile nam potrzeba ?? :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Ja nie pije :wink4:

jak to ?? :):embarrassed:

Opublikowano

heheh a ile nam potrzeba ?? :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Ja nie pije :wink4:

jak to ?? :):embarrassed:

No tak jakoś :) mam pod opieką nieletnich, nie chce wystąpić w czołówkach gazet z tekstem- pijana matka a troje dzieci bez opieki wyrzuciło przez okno tapczan, który trafił w przechodzącą staruszkę...... czy coś takiego

Opublikowano
  • Autor

heheh a ile nam potrzeba ?? :naughty::decayed::wink4::tongue4:

Ja nie pije :wink4:

jak to ?? :):embarrassed:

No tak jakoś :) mam pod opieką nieletnich, nie chce wystąpić w czołówkach gazet z tekstem- pijana matka a troje dzieci bez opieki wyrzuciło przez okno tapczan, który trafił w przechodzącą staruszkę...... czy coś takiego

heheh jak uniosa tapczan to szacuken :):naughty::kox: nie no jasna sprawa sie rozumie :):good::rolleyes:

Opublikowano

ktoś mi tu mówił, żebym wrzucił efekty swojej pracy... Wziąłem się za to wczoraj i nie powiem, żeby już było ukończone... Niestety wyświetlacz od moich zegarów (w pełni sprawny FIS) nie dał się przełożyć do nowych, a wymiana pękniętej szybki nie należy do zadań łatwych (również myślałem, że podejdzie cała obudowa i nic nie trzeba będzie rozklejać). Obecnie mam zwarty czujnik od zbiorniczka płynu chłodniczego, bo w liczniku po I lifcie działa on odwrotnie - gdy jest płyn, mam ostrzeżenie, gdy nie ma - wsio wraca do normy. Ogarnę to jakimś inwerterem w najbliższym czasie. Niestety okazało się również, że kupiłem licznik od anglika, a tylko tarcze są europejskie - mam nadzieję, że wgranie wsadu załatwi ten problem (obecnie źle wskazuje prędkość), tylko muszę przyczaić kogoś, kto ma programator, ew. takowy zbudować. Powiem Wam, że jest jednak sporo przeszkód w przejściu na nowszy budzik, ale jeszcze jestem w takim wieku, że lubię podłubać;) Jak na razie, największa radość jest z białego podświetlenia;p Nowe diody SMD kosztowały mnie 29 zł, jakby ktoś pytał - drogo, no ale jest zrobione;) Teraz czeka mnie dopieszczanie wszystkiego, żeby działało.

licznik.jpg

myspace image uploader

Opublikowano

Zresztą zawsze się przyda ktoś trzeźwo myślący hehehe[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

ktoś mi tu mówił, żebym wrzucił efekty swojej pracy... Wziąłem się za to wczoraj i nie powiem, żeby już było ukończone... Niestety wyświetlacz od moich zegarów (w pełni sprawny FIS) nie dał się przełożyć do nowych, a wymiana pękniętej szybki nie należy do zadań łatwych (również myślałem, że podejdzie cała obudowa i nic nie trzeba będzie rozklejać). Obecnie mam zwarty czujnik od zbiorniczka płynu chłodniczego, bo w liczniku po I lifcie działa on odwrotnie - gdy jest płyn, mam ostrzeżenie, gdy nie ma - wsio wraca do normy. Ogarnę to jakimś inwerterem w najbliższym czasie. Niestety okazało się również, że kupiłem licznik od anglika, a tylko tarcze są europejskie - mam nadzieję, że wgranie wsadu załatwi ten problem (obecnie źle wskazuje prędkość), tylko muszę przyczaić kogoś, kto ma programator, ew. takowy zbudować. Powiem Wam, że jest jednak sporo przeszkód w przejściu na nowszy budzik, ale jeszcze jestem w takim wieku, że lubię podłubać;) Jak na razie, największa radość jest z białego podświetlenia;p Nowe diody SMD kosztowały mnie 29 zł, jakby ktoś pytał - drogo, no ale jest zrobione;) Teraz czeka mnie dopieszczanie wszystkiego, żeby działało.

licznik.jpg

myspace image uploader

czytałam że ktos u nas miał podobne problemy po przekładce, ja sie przymierzam do zmiany kierownicy i ewentualnie moze rns-e, ale tak sobie czytam ze to jednak kupa roboty.

Opublikowano
  • Autor

Zresztą zawsze się przyda ktoś trzeźwo myślący hehehe[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

ktoś mi tu mówił, żebym wrzucił efekty swojej pracy... Wziąłem się za to wczoraj i nie powiem, żeby już było ukończone... Niestety wyświetlacz od moich zegarów (w pełni sprawny FIS) nie dał się przełożyć do nowych, a wymiana pękniętej szybki nie należy do zadań łatwych (również myślałem, że podejdzie cała obudowa i nic nie trzeba będzie rozklejać). Obecnie mam zwarty czujnik od zbiorniczka płynu chłodniczego, bo w liczniku po I lifcie działa on odwrotnie - gdy jest płyn, mam ostrzeżenie, gdy nie ma - wsio wraca do normy. Ogarnę to jakimś inwerterem w najbliższym czasie. Niestety okazało się również, że kupiłem licznik od anglika, a tylko tarcze są europejskie - mam nadzieję, że wgranie wsadu załatwi ten problem (obecnie źle wskazuje prędkość), tylko muszę przyczaić kogoś, kto ma programator, ew. takowy zbudować. Powiem Wam, że jest jednak sporo przeszkód w przejściu na nowszy budzik, ale jeszcze jestem w takim wieku, że lubię podłubać;) Jak na razie, największa radość jest z białego podświetlenia;p Nowe diody SMD kosztowały mnie 29 zł, jakby ktoś pytał - drogo, no ale jest zrobione;) Teraz czeka mnie dopieszczanie wszystkiego, żeby działało.

licznik.jpg

myspace image uploader

czytałam że ktos u nas miał podobne problemy po przekładce, ja sie przymierzam do zmiany kierownicy i ewentualnie moze rns-e, ale tak sobie czytam ze to jednak kupa roboty.

Pecik robi kieronice zawodowo :D:naughty: :naughty: :naughty:

rnsa tez chcialem u siebie ale poczytalem poapatrzylem na koszta i stwierdzilem ze jest mi dobrze jak jest :P

Opublikowano

Zresztą zawsze się przyda ktoś trzeźwo myślący hehehe[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

ktoś mi tu mówił, żebym wrzucił efekty swojej pracy... Wziąłem się za to wczoraj i nie powiem, żeby już było ukończone... Niestety wyświetlacz od moich zegarów (w pełni sprawny FIS) nie dał się przełożyć do nowych, a wymiana pękniętej szybki nie należy do zadań łatwych (również myślałem, że podejdzie cała obudowa i nic nie trzeba będzie rozklejać). Obecnie mam zwarty czujnik od zbiorniczka płynu chłodniczego, bo w liczniku po I lifcie działa on odwrotnie - gdy jest płyn, mam ostrzeżenie, gdy nie ma - wsio wraca do normy. Ogarnę to jakimś inwerterem w najbliższym czasie. Niestety okazało się również, że kupiłem licznik od anglika, a tylko tarcze są europejskie - mam nadzieję, że wgranie wsadu załatwi ten problem (obecnie źle wskazuje prędkość), tylko muszę przyczaić kogoś, kto ma programator, ew. takowy zbudować. Powiem Wam, że jest jednak sporo przeszkód w przejściu na nowszy budzik, ale jeszcze jestem w takim wieku, że lubię podłubać;) Jak na razie, największa radość jest z białego podświetlenia;p Nowe diody SMD kosztowały mnie 29 zł, jakby ktoś pytał - drogo, no ale jest zrobione;) Teraz czeka mnie dopieszczanie wszystkiego, żeby działało.

licznik.jpg

myspace image uploader

czytałam że ktos u nas miał podobne problemy po przekładce, ja sie przymierzam do zmiany kierownicy i ewentualnie moze rns-e, ale tak sobie czytam ze to jednak kupa roboty.

Pecik robi kieronice zawodowo :D:naughty: :naughty: :naughty:

rnsa tez chcialem u siebie ale poczytalem poapatrzylem na koszta i stwierdzilem ze jest mi dobrze jak jest :P

No mam niby zaklepaną u bart-s z jego B6 ze zmiana biegów z całym osprzętem i ofertę przełożenia tyż.

Opublikowano

Magda, nie martw się - warto wkładać RNS'a do B6. Wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba do tego podejść z cierpliwością :wink4:

Opublikowano

Magda, nie martw się - warto wkładać RNS'a do B6. Wszystko jest do zrobienia, tylko trzeba do tego podejść z cierpliwością :wink4:

Tak...przycinać docinać, podłączać itd :D[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:43_________________________________________________ :hi: dobranoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.