Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Facet podjeżdża do k@rwy w wiadomo jakim celu. Pyta się jej:

- Ile za ruchanie?

- A ile masz?

- 20 zł.

- Za mało.

- Dam jeszcze telefon.

K@rwa po krótkim namyśle zgadza się. Po skończonym jeb@ńsku klient daje jej 20 zł:

- A telefon? - pyta się k@rwa

- Pisz: 503...

:polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Facet podjeżdża do k@rwy w wiadomo jakim celu. Pyta się jej:

- Ile za ruchanie?

- A ile masz?

- 20 zł.

- Za mało.

- Dam jeszcze telefon.

K@rwa po krótkim namyśle zgadza się. Po skończonym jeb@ńsku klient daje jej 20 zł:

- A telefon? - pyta się k@rwa

- Pisz: 503...

:polew:

:laghing2:

Dooobreee... Muszę zapamiętać :wink4:

Opublikowano

3...2...1...0 GO GO GO GREEN GREEN GREEN :naughty:

Stoi kiedyś wujaszek na światłach i gada z kumplem. Zmieniło się na zielone , a oni się zagadali i stoją. Po chwili klakson i słychać : "Jedź qrwaaaaaaaa , zieleńsze nie będzie" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano
  • Autor

Co to jest duże okrągłe, obraca się wokół siebie i nie lubi murzynów??

-cała ziemia.

Opublikowano

Co to jest duże okrągłe, obraca się wokół siebie i nie lubi murzynów??

-cała ziemia.

Takie trochę rasistowskie :D

A ja lubię niektóre murzyneczki ;)

Opublikowano
  • Autor

eh dowcipo to dowcip ja rasista nie jestem :) kazdy powienien miec swojego murzyna :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

eh dowcipo to dowcip ja rasista nie jestem :) kazdy powienien miec swojego murzyna :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Wolałbym własną murzyneczkę :gwizdanie:

Na przykład taką:

Kelly_R_Promo.jpg

:naughty:

Opublikowano

:bry:

kimi : znowu zaczynasz? :bicz:

uzbierało się już 12 osób :tongue4:

Opublikowano

:bry:

kimi : znowu zaczynasz? :bicz:

uzbierało się już 12 osób :tongue4:

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

Opublikowano

http://demotywatory.pl/2302274/Nudy [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 11:02_________________________________________________

:bry:

kimi : znowu zaczynasz? :bicz:

uzbierało się już 12 osób :tongue4:

Może puścić PW do innych zgierzaków z klubu? :mysli:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Aloha, chriss :papa:

Opublikowano

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę :tongue4:

Opublikowano

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę :tongue4:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Tylko co na to Misiek... :gwizdanie:

Opublikowano

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę :tongue4:

obiecujesz czy grozisz :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi zdejmij te brewki :decayed:

Opublikowano

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę :tongue4:

obiecujesz czy grozisz :gwizdanie:

normalnie jakbym Miśka słyszała :evil:

Opublikowano

Kimi zdejmij te brewki :decayed:

Zdejmę, zdejmę... :disgust:

Tylko kurna kiedy jak wracam z roboty i ciemno już :wallbash:

Opublikowano

Jaaa? :no:

Przecież jest ubrana... :gwizdanie:

ubrana? to ja też tak przyjdę ubrana w sobotę :tongue4:

obiecujesz czy grozisz :gwizdanie:

normalnie jakbym Miśka słyszała :evil:

oni wszyscy tacy sami :disgust:

czesc Zgierzanko kochana :>

Opublikowano

Kimi zdejmij te brewki :decayed:

Zdejmę, zdejmę... :disgust:

Tylko kurna kiedy jak wracam z roboty i ciemno już :wallbash:

Tylko powiedz, podjedziemy wszyscy i ci poświecimy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.