Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to dzisiaj impreza u Miskow ??

:hi:

Misie idą dziś na koncert

images.jpg

do "Wytwórni" będziemy późnym wieczorkiem.

Jak ktoś jeszcze będzie dostępny to możemy PYK-nąć :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale cisza :mysli:

Opublikowano

Bałwany lepią wszyscy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bałwany lepią wszyscy :polew: :polew: :polew:

albo poszli na ślizgawkę :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja bylem na treningu :)

Opublikowano

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

Opublikowano
  • Autor

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

:paker::bokser::vava::naughty::decayed:

Opublikowano

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

:paker::bokser::vava::naughty::decayed:

Metro w stolycy nie zamarzło :mysli: bo tu znów zima jak co roku zaskakuje ;(

Opublikowano

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

:paker::bokser::vava::naughty::decayed:

Uuu, nieźle... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hehehe w stolicy nie ma sniegu ja nie wiem o co wam chodzi :) zero sniegu ;)[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:30_________________________________________________

ja bylem na treningu :)

Co trenujesz?

:paker::bokser::vava::naughty::decayed:

Uuu, nieźle... :cool1:

wiesz jak juz nastepnym razem polecimy na graniczna heheh :D to zeby bylo na grubo :D ;P :naughty:

Opublikowano

:> Bałwany? za świeży śnieg i można jeszcze co gorszego ulepić :sick3: z brązu....

Opublikowano

:> Bałwany? za świeży śnieg i można jeszcze co gorszego ulepić :sick3: z brązu....

:sick3:

Pojechałaś, Siostro... :sick3:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________A ja własnie zacząłem kolację

Opublikowano
  • Autor

to w lodzi tak duzo sniegu jest ?? powaga ?? bo tu zebym sie skupil to moze gdzie mala lyzeczke od herbaty bym uzbieral chociaz watpie ;)

Opublikowano

:> Bałwany? za świeży śnieg i można jeszcze co gorszego ulepić :sick3: z brązu....

:sick3:

Pojechałaś, Siostro... :sick3:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________A ja własnie zacząłem kolację

:polew: :polew: sorry ale trochę późno na kolację :) w boczki ci pójdzie[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:37_________________________________________________Na bałwana za mało ale zęby można śmiało wybić.

Opublikowano

:> Bałwany? za świeży śnieg i można jeszcze co gorszego ulepić :sick3: z brązu....

:sick3:

Pojechałaś, Siostro... :sick3:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________A ja własnie zacząłem kolację

:polew: :polew: sorry ale trochę późno na kolację :) w boczki ci pójdzie

Mnie to nie grozi, spoko :cool1:

A czy ja wiem, jak na mnie to raczej wcześnie, bo czasem jem i o 23, i o północy też się zdarza :D

Opublikowano

"Nie wyłaczajcie tv , za chwilkę super dziewczynka i jej super moc" - cytat z cartoon network a to kanał dla dzieci..... :mysli:

Opublikowano

:good: :good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ??

ale jeszcze muszą im tory pobudować :mysli:

Opublikowano

:good: :good: ale nie pozwolą nimi jeździć kibolom ??

ale jeszcze muszą im tory pobudować :mysli:

część juz do stolycy wymieniona :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.