Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hugo, dzięki za zaproszenie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drugi :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________oj sie działo :polew:

Mnie rozwaliła ta laska: "Kto idzie siku" :polew: :polew: :polew:

Popłakałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

no to było :good:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:52_________________________________________________a Kimi sie poryczał :polew:

Opublikowano
  • Autor

i teraz bedziemy nie w temacie typu ta laska idzie ktos siku :D [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:52_________________________________________________ehhh raz czlowiek nie pojedzie i juz wypada i juz nikt go nie lubi :P

Opublikowano

Ja Cię lubię :D

Opublikowano

i teraz bedziemy nie w temacie typu ta laska idzie ktos siku :D [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:52_________________________________________________ehhh raz czlowiek nie pojedzie i juz wypada i juz nikt go nie lubi :P

dostaniesz dropsa na pocieszenie :tongue4:

Opublikowano

Hugo, dzięki za zaproszenie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:kox:

Buahahahah idę siku.....idzie ktoś ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hugo, dzięki za zaproszenie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:kox:

Buahahahah idę siku.....idzie ktoś ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2:

Myslałem, że padnę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra ja juz nic nie mowie :D fajnie ze wszystko wypalilo :D czekam na zdjecia :D

Opublikowano

qrde, mam nadzieję, że w niedzielę się spocimy, bo to dla mnie jedyna szansa;p Jutro koło 19 już dawno będę po kielichu, a kierowców brak :confused4: Ale za to niedziela...Niedziela będzie dla nas :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

w niedziele to będą zwłoki :decayed:

Opublikowano

Drugi :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________oj sie działo :polew:

Mnie rozwaliła ta laska: "Kto idzie siku" :polew: :polew: :polew:

Popłakałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

aaaaaa to z tego się śmiałeś i płakałeś :polew:

Opublikowano

Drugi :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________oj sie działo :polew:

Mnie rozwaliła ta laska: "Kto idzie siku" :polew: :polew: :polew:

Popłakałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

aaaaaa to z tego się śmiałeś i płakałeś :polew:

No no :polew:

Opublikowano

qrde, mam nadzieję, że w niedzielę się spocimy, bo to dla mnie jedyna szansa;p Jutro koło 19 już dawno będę po kielichu, a kierowców brak :confused4: Ale za to niedziela...Niedziela będzie dla nas :gwizdanie: :decayed:

wątpię :confused4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 00:06_________________________________________________dzięki za miłą zabawę

rano o 5:20 pobudka :kox: :kox: :kox:

dobranoc :buziak:

Opublikowano

po co się w ogóle kłaść spać :decayed:

Opublikowano

qrde, mam nadzieję, że w niedzielę się spocimy, bo to dla mnie jedyna szansa;p Jutro koło 19 już dawno będę po kielichu, a kierowców brak :confused4: Ale za to niedziela...Niedziela będzie dla nas :gwizdanie: :decayed:

wątpię :confused4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 00:06_________________________________________________dzięki za miłą zabawę

rano o 5:20 pobudka :kox: :kox: :kox:

dobranoc :buziak:

:papa:

Opublikowano
  • Autor

po co się w ogóle kłaść spać :decayed:

no i ja coraz czesciej widze ze bysmy sie dogadali :D

Opublikowano

najgorsze, że jutro trzeba do gułagu jechać :(

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: nic nie trzeba :D:P zaluje ze mnie nie bylo ale ciesze sie tez ze nie musze jutro a w sumie pozniej dzisiaj wstawac :D

mam nadzieje ze bylo jak to mowi Mario gitez majonez :D i B4rtas Wszystkich pozdrowil odemnie :D

Opublikowano

rozdawał buziaki od ciebie :polew:

Opublikowano

Ok, ja się żegnam. Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.