Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokój i cisza...........

..............................nabieracie sił na wieczór :naughty:

lanie wosku będzie?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokój i cisza...........

..............................nabieracie sił na wieczór :naughty:

lanie wosku będzie?

Lanie to na pewno, tylko kto kogo i za co będzie lał? :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:21_________________________________________________

Gdzie są wszyscy? :mysli:

Opublikowano

spokój i cisza...........

..............................nabieracie sił na wieczór :naughty:

lanie wosku będzie?

Lanie to na pewno, tylko kto kogo i za co będzie lał? :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:21_________________________________________________

Gdzie są wszyscy? :mysli:

Chłopaki rzęsy malują przed imprezą :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Tylko nie pozadzierajcie rajstop

Opublikowano

qrde, wypijcie zdrowie nieobecnych.... Aha - żeby była jasność - jutro się spotykamy i kac nikogo nie tłumaczy :decayed:

Opublikowano

qrde, wypijcie zdrowie nieobecnych.... Aha - żeby była jasność - jutro się spotykamy i kac nikogo nie tłumaczy :decayed:

Może być ciężko z czasem jutro, chociaż chcę obczaić Twoje nowe zegary. :naughty:

Bartek, szacun :good:

Świetna robota.

Opublikowano

to zart tygodnia chyba :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, kto żyw - do Zgierza :D

Over and out.

Opublikowano

Ok zakładam garnitur i w drogę niedługo :polew:

Opublikowano

w drogę już nastał czas na :beer1: :dance:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 17:59_________________________________________________fahren.gif

Opublikowano

Gdzie jest kierowca do k*#@##^ nedzy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kierowca w sobotę o tej porze? Zapomnij;D BTW - impreza u wujka udana,jutro posłucham, jak się Wam impreza udała :>

Opublikowano
  • Autor

noo udala sie a wlasciwie to sie nadal udaje :D siedza i pija :) [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________kuzwa :polew: :polew: :polew: :polew: wlasnie mi wszyscy wyslali po sms z haslemm PYYYYYYYYYYYK

Opublikowano

Mnie też jakieś nieznajome numery powysyłały sms'y o treści "gdzie jest krzyz?"

Mogę się chyba spodziewać, od kogo...

Opublikowano
  • Autor

heh no pewnie tak tez mam numery ktorych nie mialem w ksiazce :)

Opublikowano

Wróciłem i idę spać bo rano startuję do Lublina :)

Dzięki wielkie za mile spędzony weekend :notworthy:

Nie będę się rozpisywał. Ogarnę to jednym zdaniem :

Ekipa łódzka jest pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

co do pyk wyslalem co do krzyza... nie ja :D

ufff wyrwalem sie :polew:

Śniezynko :* kiedys wpadniemy do Ciebie :) Boss pierwsza klasa

Opublikowano
  • Autor

heheh kuzwa tyle smsow mi przyszlo :D

hehheeh i czesci numerow nie mam wgole :)

popite ?? pobawione ?? :D

Opublikowano

pojechalismy na tance... ale Asia jutro do pracy wiec sie urwalem

a sie zastanawialismy czy piszesz sam ze soba, czy z Djem :D

Opublikowano

qrde...jak to rano Hugo jedzie do Lublina? Miał być przecież wspólny spot.... ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.