Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> Siemka all , jak tam ?wszyscy żyją ?

jestem :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:53_________________________________________________gdzie jest mój głos :zemdlal:

twój głos leży krzyżem :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

żyjemy :kox: :kox: :kox:

ale co yo za życie... trza iść dzisiaj do pracuni :confused4:

Opublikowano
:siema: znalzlem wczoraj w nocy zwloki :decayed:
Opublikowano

Kimi zyje ??

ostatnio był widziany dziś około godziny 3:00 w okolicy żabieńca od tamtej pory nie daje żadnych oznak życia :mysli:

Opublikowano

wyczesany spot, takie cos to ja rozumiem :>

Opublikowano

Oj to niedobrze.....a co on tak długo szedł do chaty ?? nie po torach szedł? :mysli:

Opublikowano

dzień dobry :tongue4:

pobódka w Zgierzu udana :evil:

już pijemy z Mariem :drunk:

może uda sie nam dzisiaj dojechać do Krakowa :gwizdanie:

dzięki za impre było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

dzień dobry :tongue4:

pobódka w Zgierzu udana :evil:

już pijemy z Mariem :drunk:

może uda sie nam dzisiaj dojechać do Krakowa :gwizdanie:

dzięki za impre było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO to się rozumie:D długopisy zgierskie strzelają tak samo jak korki od flaszek :evil:

Opublikowano
:bry: imprezowicze
Opublikowano

DSC06304z.jpg

DSC06324z.jpg

DSC06344z.jpg

DSC06352z.jpg

DSC06361z.jpg

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 12:49_________________________________________________tak się bawi, tak się bawi ... Klub A4 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Karczma Raz na Wozie, dla zainteresowanych :evil:

Opublikowano

DSC06304z.jpg

DSC06324z.jpg

DSC06344z.jpg

DSC06352z.jpg

DSC06361z.jpg

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 12:49_________________________________________________tak się bawi, tak się bawi ... Klub A4 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ładnie ładnie :naughty: widzę że sie działo ... i lało :kox:

Opublikowano
  • Autor

gruuuuuuuuuuuuuuuuubo widze bylo na przedostatnim zdjeciu Kimi wyglada jak hmmm duch :D zombi jakies :D hahahhha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kufa trza firmowe koszulki kupic :polew: a gdzie na tany dotarliscie ?

Opublikowano

Kimi chyba dostal zapasci :gwizdanie:

Opublikowano

A ty gdzie kurde byłeś? obiecałeś że przyjdziesz do nas i przepadłeś :gwizdanie:

Opublikowano

prosze o usuniecie ostatniego zdjecia :polew: :polew: :polew: cholera czas isc do fryzjera :polew: :polew:

Opublikowano

no i sam prezes na zdjęciu :naughty: chyba też sie jeszcze nie ujawnił :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

prosze o usuniecie ostatniego zdjecia :polew: :polew: :polew: cholera czas isc do fryzjera :polew: :polew:

no way od zlotej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.