Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz a jak Ty poznałeś że to moja Audica stoi skoro była prawie cala w śniegu?

mam pamięć do nr-ów rej. :wink4: stałeś przodem w stronę Łagiewnik :wink4:

ja jak jezdze to tez rozgladam sie za znajomymi samochodami ale az takiej pamieci nie mam.

hehehe po prostu składam fakty :wink4: srebrna B7 :mysli: na łódzkich blachach :mysli: widziana na spocie :mysli: to samo się złożyło :wink4: :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Panowie :) fura mi zamarzla nie moge jej otworzyc :D heheheheh :D

mata cos na uszczeli zeby nie przymarzaly ?? bo kuzwa tragedia jakas :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Panowie :) fura mi zamarzla nie moge jej otworzyc :D heheheheh :D

mata cos na uszczeli zeby nie przymarzaly ?? bo kuzwa tragedia jakas :)

wazelinka :decayed:

Opublikowano

dobrze Ci koleżanka mówi - kto smaruje, ten jedzie;D BTW - właśnie myślałem, czemu na forum CIę nie ma;p

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Panowie :) fura mi zamarzla nie moge jej otworzyc :D heheheheh :D

mata cos na uszczeli zeby nie przymarzaly ?? bo kuzwa tragedia jakas :)

silicar :good: a tak na szybko to nawet trochę oleju na palucha i też do jutra pomoże :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

jestem Bartku jestem tylko bylem na treningu :P

wazelinka ?? hmm silicar ?? w markecie sie kupi czy gdzie ??

Opublikowano

silicar w każdym sklepie motoryzacyjnym (na stacjach benzyn chyba też), wazelina również :wink4:

Opublikowano

no ludzie.... 7km 3h ... ja pierdziu, ale kumpla spotkalem wchodzil do klatki ... od 15 jechal z andrespola :shocked:

Opublikowano

Aniu, ja spróbowałam dzisiaj piwka czekoladowego a teraz to wiśniowe, szkoda, że nie możesz poczuć tego smaku :evil:

lepsze niż miodowe :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

silicar w każdym sklepie motoryzacyjnym (na stacjach benzyn chyba też), wazelina również :wink4:

super akurat mam pod blokiem jeden :) jutro do niego zagladne :D dzieki Mario :D

no ludzie.... 7km 3h ... ja pierdziu, ale kumpla spotkalem wchodzil do klatki ... od 15 jechal z andrespola :shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________hehe ja dzis stalem 15 min 40 m od przystanku w autobusie :D cymbal nie chcial drzi otworzyc az w koncu ludzie go zj***li i otworzy jedne tylko przednie :)

Opublikowano

poczekaj poczekaj... jeszcze mam przeszło miesiąc takze nic stracone mogę jeszcze poczuć :naughty:

miodowe tez było dobre, a tak wogóle to wczoraj wszystko co miało jakiś procent mi smakowało :tongue4:

Boże dzięki za kierowce do Krakowa :notworthy:

Opublikowano

nigdy wiecej jechac wlokniarzami, tylko mialem mozliwosc zjechania i od razu do domu trafilem :D

Opublikowano
  • Autor

heheh grubo tutaj w stolicy tez paraliz autobusy po godzine opoznienia ... kurde jednak metro sie przydaje ...

Opublikowano

heheh grubo tutaj w stolicy tez paraliz autobusy po godzine opoznienia ... kurde jednak metro sie przydaje ...

grubo to było w sobote.. ale Ciebie nie było :confused4:

Opublikowano
  • Autor

;( przepraszam :(

Opublikowano

Ania, dobrze, że nie musieliście wracaj dzisiaj bo dopiero byłaby masakra :evil:

Opublikowano

kiedy powtorka :polew:

a co lanie Ci sie marzy :gwizdanie:

:bicz3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja zakladam ze bede 17 18 19 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.