Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem cały czas ... :) czuwam nad Wami tylko mnie nie widać :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem cały czas ... :) czuwam nad Wami tylko mnie nie widać :D

Anioł Stróż ŁDZ Bandy :D

Ty nie czuwaj, tylko się "udzielaj" :cool1:

Opublikowano

Anioł Straż :D

Opublikowano

Anioł Straż :D

Bardziej musisz pilnować, bo się tu takie rzeczy dzieją, że ho ho :polew:

Opublikowano

Anioł Straż :D

można by powiedzieć Anielica :wink4:

Opublikowano

Anioł Straż :D

można by powiedzieć Anielica :wink4:

:nabijasie:

Mario, dzwoniłeś? :mysli:

Opublikowano

Anioł Straż :D

można by powiedzieć Anielica :wink4:

:nabijasie:

Mario, dzwoniłeś? :mysli:

:punish: :punish: co się nabijasz przecież "dziołcha"

a propos Pana Krzyśka to :good: umówiłem się w poniedziałek na 15.00 na telefon może wieczorem to zrobimy :good:

Opublikowano

No to gites :decayed:

Zdziwił się? :naughty:

Opublikowano

Anioł Straż :D

Bardziej musisz pilnować, bo się tu takie rzeczy dzieją, że ho ho :polew:

na chwilkę Was spuścić z oczu i już wszystko się wymyka spod kontroli :decayed:

Opublikowano

No to gites :decayed:

Zdziwił się? :naughty:

hehehe nic a nic :no: troszkę pogadaliśmy o waszych robotach do późnego wieczora i takie tam - wszystko :good:

naświetliłem mu temat i wszystko jest gitez majonez :good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:27_________________________________________________tak skromniutko i cichutko zapytam :cicho: :cicho: :cicho:

PYK-nie ktoś :?: :?: tylko cccciiiiiiiiiiiiiiiii :cicho:

Opublikowano
:no:
Opublikowano

:no:

:shocked: :shocked: :shocked: nawet

wino.jpg

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:42_________________________________________________ :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

może ktoś .......................

Opublikowano

nawet :no:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________ale na pewno znajdziesz chętnego :P

Opublikowano

nawet :no:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________ale na pewno znajdziesz chętnego :P

dzięki za pocieszenie :wink4::cool1:

Opublikowano

ja już po pykaniu :gwizdanie:

ide spać :evil:

Opublikowano

coś chyba się popsiłu to forum, nikogo nie ma :confused4: , nikt nie pisze, nikt nie pyka :no: , gdzie ci wszyscy ludzie :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:10_________________________________________________ :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:11_________________________________________________ooooooooooo dobrze, że chociaż Kimi wszedł się pożegnać :friends:

Opublikowano

Seba kończ już tą jazdę i dawaj na forum do cholery :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ile można gadać sam do siebie i jeszcze samemu PYKAĆ :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:15_________________________________________________

poszli sie bawic

O i jest następny, B4rt4s też wpadłeś się pożegnać przed zabawą ????

Opublikowano

nie :P wolales sebe to sobie poszedlem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.