Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa jednak :polew:

z niedzielnego spota są kilka stronek wcześmniej

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no z sobotniego w PIzzaPub. :>

Opublikowano

dużo nie miałam, ale kilka najlepszych dałam w niedzielę na forum :evil:

Opublikowano

dużo nie miałam, ale kilka najlepszych dałam w niedzielę na forum :evil:

a kolega z tym profesjonalnym sprzetem? nic nie wysłał?

Opublikowano

no właśnie nie :gwizdanie:

Bartuś !!!! słyszysz ? kiedy focie ???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:53_________________________________________________Ooo Kimi już w pracy :>

Opublikowano

Siema Kasiuniu :naughty:

Widzę czujne oko widzi wszystko :D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 09:19_________________________________________________Na razie kawusia te sprawy, to chwilkę posiedzę :kawa:

Opublikowano

Idę się zasadzić na kolegów od odśnieżania i zrobić zdjęcia tej masakry. Fajnie by było umieścić foty ze spotów wszystkie na Sebusia stronie a tak sorry ale nie mam zdrowia przewalać te strony spamu w poszukiwaniu :> jestem strasznie wkurzona, najlepiej jakiś worek treningowy i rękawice by mnie ratowały. A ...Kasiu nie znalazłaś u siebie jakichś czarnych rękawiczek ze skóry? zgubiłam kolejne :kwasny:

Opublikowano

Madziu nie martw się, po deszczu zawsze wychodzi słońce :good:

Pewnie niedługo spotka Cię coś miłego, bo za dużo tych złych zdarzeń na raz. :pociesz:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to moze dobry pomysl takze podsylac do mnie zdjecia i wstawie ladnie :D

Opublikowano

Dobra, ja na razie spadam. Odezwę się na przerwie :papa:

Opublikowano
  • Autor

hehhe widze cie tam ladnie zastraszyli sie pilnujesz jak trzeba :P

Opublikowano

hehhe widze cie tam ladnie zastraszyli sie pilnujesz jak trzeba :P

A teraz wpadłem na moment z partyzanta :naughty:

Opublikowano

:bry:

Chrissku, płytka czeka na ciebie od niedzieli :tongue4:

:notworthy::good:

To spółdzielnia jest, więc albo znajdą winnego albo sami zapłacą. Parking ich. Wiedzą, kto i kiedy odśnieża.

Jeżeli tak to nie odpuszczaj,zrób odpowiednią dokumentację zdjęciową i walcz niech naprawiają szkody i na drugi raz uważają jak jeżdżą patałachy :baseball:

ręce opadają :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ano :/ kurde musze cos z moimi spryskami zrobic bo tak dalej byc nie bedzie ;)

Opublikowano

dużo nie miałam, ale kilka najlepszych dałam w niedzielę na forum :evil:

a kolega z tym profesjonalnym sprzetem? nic nie wysłał?

:hi:

będą będą :P

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:19_________________________________________________

ano :/ kurde musze cos z moimi spryskami zrobic bo tak dalej byc nie bedzie ;)

podjedź na parking podziemny grzany na godzine i ci odpuści wszystko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no chyba innego rozwiazania nie widze

musze do roboty przyjechac autem

:)

Opublikowano

Jem chałkę.

Opublikowano

majewski czy ibisz :?: :D

Wybieram Majewskiego. Ibisz tak szaleje z operacjami plastycznymi , że wygląda jak dziecko i podchodzi pod prokurtora :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ciągle jem chałkę.

Opublikowano
  • Autor

chyba masz duza chalke :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.