Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde mowilem dzi#@$ zeby nie wstawialy zdjec z imprezy no .... ehhh ;):naughty::polew: :gwizdanie:

Poznasz mnie z nimi ? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

po prostu sie kiedys ustawimy i wpadniesz na imprezke tylko kompieloweczki ze soba i reczniczek bo wiesz basenik sauenka :D

i bedzie elegancko :D

Opublikowano

po prostu sie kiedys ustawimy i wpadniesz na imprezke tylko kompieloweczki ze soba i reczniczek bo wiesz basenik sauenka :D

i bedzie elegancko :D

:shocked:

Mówisz i masz :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dobra, trza do wyrka się kierować powoli.

Ale jutro od 13 już z górki - połowa tygodnia minie, połowa zostanie :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 23:26_________________________________________________

Dobrej nocki :hi:

Opublikowano

no to ja pstrykam dzisiaj, nie mylić z pykaniem :polew:

Opublikowano

nie. Dziś ja pstrykam.

PSTRYK!

Opublikowano
  • Autor

prosze jaka kulturka :):hi:

PSTRYK

Opublikowano

:hi:

znowu lekko sypnęło białym puchem :wallbash: ale nic to damy radę :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehhe no tutaj lajtowo tak ze 3 cm max ;) ale pruszy sobie taki mokry :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: grubo :D i fb zakladajcie a maile to juz na bank bo za pare lat nie beda dostepne zadne adresy :D

dokładnie :wink4: po co adres jak list drogą pocztową idzie z Krakowa do Zgierza 2 tygodnie :doh1: my juz z Mariem coś o tym wiemy :gwizdanie:

Kasia całusy dla Was , wiem że znasz szpital jak własną kieszeń ale Wam pobytu współczuję, przejeb...

Ucałuj Adama od nas :pociesz: od Julii też,może lubi starsze :naughty:

A tak wogóle to dzień dobry i całuski dla całej bandy

P.S. W Krakowie odwilż :tongue4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:50_________________________________________________ale się napisałam... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemka Aniu :) w stolnicy pruszy mokry taki takie gowno w sumie pada :)

Opublikowano

:wink4: hejka Aniu :wink4:

noooooooo nagadałaś się że szok :kox:

Opublikowano

Aloha ewryciało :hi:

Zaraz spadówa do pracy :D

Opublikowano

siemka Aniu :) w stolnicy pruszy mokry taki takie gowno w sumie pada :)

wiem że pruszy :wink4: Misiek do Pruszkowa pojechał i mi rano mms przysłał pogodowego :tongue4:

Opublikowano

siemka Aniu :) w stolnicy pruszy mokry taki takie gowno w sumie pada :)

wiem że pruszy :wink4: Misiek do Pruszkowa pojechał i mi rano mms przysłał pogodowego :tongue4:

tylko niech uważa bo Pruszków :naughty: auta giną na potęgę :naughty:

Opublikowano

Scanią pojechał to mogą kraśc :evil:

Opublikowano
:bry: wszystkim [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________
Opublikowano
  • Autor
:bry::thumbup:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:12_________________________________________________niezly kociak :P:D
Opublikowano

taki puchaty :D

Opublikowano
  • Autor

grubasek :D grubasek ciapa :D :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wszystkim :>

my już w domku :decayed:

Aniu, dzięki za buziaki :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.