Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i jak tam lepiej juz Adasiowi ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim :>

my już w domku :decayed:

Aniu, dzięki za buziaki :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no to się ciesze :> :> :>

Opublikowano

Kasia, jak Adaś ? :mysli:

:bry: wszystkim [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________

:nabijasie:

Co za kociak :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

widze kota nie ma myszy harcuja :D

Opublikowano

widze kota nie ma myszy harcuja :D

:D

No u mnie w robocie kota dzisiaj też nie ma :naughty:

Ale wszędzie dookoła czają się kapusie :disgust:

A jak ktoś zaczyna na kapowaniu, to na czym kończy ? Na Powązkach... :cool1:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 09:48_________________________________________________

Dobra, do roboty czas się wziąć chyba, nie? :wink4:

Na razie, dzieciaczki :papa:

Opublikowano
  • Autor

heheh ja mowilem o Twojej :) u mnie jest caly czas :P i siedzi przed moim lapkiem :P

:D no no jak juz bedziesz wiedzial ktore z Twoich znajmowych to soczek Cappy to daj znac

na kom albo zapytaj wiecie co z nim zroibc ?? :decayed: :decayed: :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

najpierw, to może zapoznać;D Witam i spadam się "uczyć"

Opublikowano
  • Autor

heheh siema Bart :)

Opublikowano

Adamusek musiał dostać porcję leków dożylnych bo nie przyjmował nic doustnie :sick3:,

w domku dalej podaję mu antybiotyk dożylnie i zaczyna żyć :good:

dzięki za troskę :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

no to dobrze :) przekaz mu ze go pozdrawiam :) i zeby szybciutko stanal na nogi i na spota przyjechal :D

Opublikowano

cytat adama:

"Adaś nadal pamięta o spocie" :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no i elegancko :)

Opublikowano

Siemka:) bylem wycenić dzisiaj szkodę wycenili mi na 1500zl po namysłach stwierdzam że oddaje do kolegi lakiernika:)

Opublikowano
  • Autor

hhehe no to na bogato :D

Opublikowano

a mnie jeszcze nie przysłali protokołu na maila... Chyba do nich zadzwonię, bo mnie wkurzają - wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być przesyłane/przedstawiane bezzwłocznie...

Opublikowano

a mnie jeszcze nie przysłali protokołu na maila... Chyba do nich zadzwonię, bo mnie wkurzają - wydawało mi się, że takie rzeczy powinny być przesyłane/przedstawiane bezzwłocznie...

dobrze napisałeś "powinny być" :gwizdanie:

Opublikowano

Dotarł.

Kasia, pozdrowienia dla Adasia, mam nadzieję, że ten spot go nie "doprawił" :no:

Opublikowano

myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno :evil:, i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

witka

:hi:

to ja tak nietypowo ;)

kurde 3 dzien jest na plusie w dzien i spryski nadal nie dzialaja :(

pompka chodzi ale nic nie pompuje :( nie jest chyba mozliwe zeby lod jeszcze tam byl

:( nie wiem co dalej mam jeszcze opcje wstawienia na 8 godzin na parking gdzie jest 20 stopni

i sprawdzenie po tym bo brak mi pomyslow ;)

pompka dziala plyn jest nie ma wyciekow a nie leci :/[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:20_________________________________________________Bartku DJ :D na pewno cos wymyslisz :D

Opublikowano

myślę że nie, przy zap. krtani właśnie wystawia się na zimno :evil:, i czasami choroba zchodzi na dół na oskrzela jak w przypadku Adamusa[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________zchodzi? z chodzi? schodzi? nie wiem jak :embarrassed:

schodzi chyba :mysli:

Mario dotarł ?

Ale kiszka wyszła :disgust:

Do d*py :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.