Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na następnej stronie widać ją lepiej jak rozmawia z Michałem :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, tak zmieniając trochę temat właśnie odebrałem przesyłkę

fela.jpg

Opublikowano
  • Autor

hmmm :) nie moj gust :) ale spoko :) sa :) i jakies kryzwe jest to zdjecie albo mnie cos trzyma jeszcze :P

hehehhe :) ile cali ?? i to na zime ?? :P;)

Opublikowano

Gruby na ostatnim jest kox, ale kto to kufa jest? :mysli: :mysli:

Ja go nie pamiętam :no:

:polew:

On wygląda tak , że chyba tez nie wiedział kim jest :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Gruby na ostatnim jest kox, ale kto to kufa jest? :mysli: :mysli:

Ja go nie pamiętam :no:

:polew:

On wygląda tak , że chyba tez nie wiedział kim jest :polew: :polew:

heheheh :naughty: :naughty: :naughty: jest taka szansa :D

Opublikowano

bo w

hmmm :) nie moj gust :) ale spoko :) sa :) i jakies kryzwe jest to zdjecie albo mnie cos trzyma jeszcze :P

hehehhe :) ile cali ?? i to na zime ?? :P;)

jeszcze nigdzie nie uderzylem zeby byly krzywe:P a zdjecie robione tak w pospiechu bo do warszawy musze uciekac. 17" teraz jeszcze tylko kapcie letnie ale to juz gdzies kolo marca

Opublikowano

zobaczymy jak beda wygladac gdy je zaloze jak tak sobie to po sezonie sie zmieni:)

Opublikowano

Seba twoje propozycje felg to normalnie "gangsterka" jakaś :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ósmy rządek, środkowe zdjęcie - w tle za Magdalenah widać tę czarną, co mi się podobała :rolleyes: :rolleyes:

:decayed::naughty:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 08:06_________________________________________________

Gruby na ostatnim jest kox, ale kto to kufa jest? :mysli: :mysli:

Ja go nie pamiętam :no:

:polew:

Kimi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to jest jakiś klient z lokalu, w którym się znaleźliśmy po Zgierzu - spokojnie nie musisz go pamiętać, ba powiem nawet więcej na pewno go nigdy nie widziałeś :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Seba twoje propozycje felg to normalnie "gangsterka" jakaś :kox: :kox: :kox:

no a jak i tak musi byc 20 cali i turlamy sie :D :D :D

Opublikowano

Seba twoje propozycje felg to normalnie "gangsterka" jakaś :kox: :kox: :kox:

no a jak i tak musi byc 20 cali i turlamy sie :D :D :D

:polew: :polew:

gangsta.jpg :polew: :polew:

Opublikowano

hejka Panowie :>

Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hheheh no to jest przerost formy nad trescia :)

dla mnie duze kolo i najlepiej gleba rowno z ziemia :D

Opublikowano

te mtm fajne

Fajne tylko cena zabija :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przesledzcie temat dla mnie mistrz ...

przekozacko to auto wyglada :)

alez by pieknie moj lazurek wygladal ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.0

zaczynam odkladac ...

Opublikowano

wiem wiem ale tak chciałem troszkę przekoloryzować :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witam, tak zmieniając trochę temat właśnie odebrałem przesyłkę

fela.jpg

jakie oponki do tego ?? jakies ladne kierunki zapodaj :D

Opublikowano

Witam, tak zmieniając trochę temat właśnie odebrałem przesyłkę

fela.jpg

jakie oponki do tego ?? jakies ladne kierunki zapodaj :D

Qrde, Tomek, jak dla mnie te fele są zajebiaszcze... :slina: :slina: :slina: :slina:

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:28_________________________________________________

przesledzcie temat dla mnie mistrz ...

przekozacko to auto wyglada :)

alez by pieknie moj lazurek wygladal ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.0

zaczynam odkladac ...

Jaka gleba, ja pier.... :blink::shocked::blink:

W myśl zasady "Auto ma leżeć, jak suka przy swoim panu" :naughty: ( nie mój tekst, ale podoba mi się :decayed: )[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:29_________________________________________________

Dobra, trza popracować :gwizdanie:

Wpadnę potem na żula :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.