Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: ja bym chciał ją całą :slina: :slina: mam ją od jakiegoś czasu na tapecie w telefonie :wink4: :wink4:

widzę B4rt4s, że wiesz co ładne :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe no kurde :D czarny mat to jest pieklo :D

mam taka panamere pod oknem wyglada jakby z piekla wyjechala :)

na lato ma czarne matowe felgi z czerwonym rantem :D kozak :D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________i takiego airrida :D miazga :D

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

hehe no kurde :D czarny mat to jest pieklo :D

mam taka panamere pod oknem wyglada jakby z piekla wyjechala :)

na lato ma czarne matowe felgi z czerwonym rantem :D kozak :D[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________i takiego airrida :D miazga :D

heheh Seba to ty już nie musisz kupować i tak co dzień pod oknami stoi :polew: wyglądaj tylko i myśl że patrzysz na swoją furkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:bry::pilot:
Opublikowano

:bry:

:wink4: hejka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mario ale to jest lipne porshe :P a ja chce a4 :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ale za to teraz staje a7 :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________a i a3 sline z lodzi na dobrym kole :D

Opublikowano

dobra ja spadam na kontrolę do lekarza :confused4: :confused4:

do później :papa: :papa:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:47_________________________________________________

Mario ale to jest lipne porshe :P a ja chce a4 :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ale za to teraz staje a7 :) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________a i a3 sline z lodzi na dobrym kole :D

Seba pppppppprrrrrrrroooooooossssszzzzzzzzzęęęęęęęę przestań bo się zaraz cały uślinię :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: a pisałem że do lekarza idę - i będę się musiał przebierać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja po prostu zainwestuje w papier scierny i bedzie mat ;p

Opublikowano

:hi:

hejka Panowie :>

Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:

a już myślałem, że nie zauważysz :tongue4:

Opublikowano

:hi:

hejka Panowie :>

Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:

a już myślałem, że nie zauważysz :tongue4:

podobno nie wyszło :gwizdanie:

Opublikowano

lipnie strasznie :thumbdown: bardzo niewyraźne :(

Opublikowano
  • Autor

czyj to tatus i gdzie wieksze zdjecie ?? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________a dobra juz widze :)

;P

Opublikowano
:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

ale kto to ma ?? bo nie poznaje po staniku :D:decayed::naughty::polew:

Opublikowano

ale zonk :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dawno fotek nie wstawialismy;p 253_katarzyna_glinka_reklamuje_barbie.jpg

image uploading

Bardzo fajna Kasia, ale niestety fotki rozbierane tez posiada... Niech mi ktos pokaze fajna, slawna dziewczyne, ktora nie miala nic wspolnego z takimi zdjeciami, bo juz nie wiem, czy sa takie, ktore sie szanuja na tym swiecie...

Opublikowano
  • Autor

to ze ma ladne zdjecia nie znaczy ze sie nie sznauje :) jedno nie ma nic wspolnego z drugim :) ludzie lubia sie pokazywac a tymbardziej jak maja co :) po co to chowac niech inni zobacz i im gula chodzi :) a co :D ja juz mowilem ja bym byl dumny jakby moja kobieta miala ladne artystyczne zdjecia i czy to w playboyu czy ckm nie mowie o jakichs polskich produkcjach vamp sramp czy tramp bo tam to jest hmmm rzeznia troche :D jak sa ladne to sa ladne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.