Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koleżance wyszło na facebooku, że zajdzie w ciążę ze mną :polew: Nic by nie było w tym dziwnego, poza tym, że ona ma chłopaka, a ja się z nią spotykam tylko na uczelni;p

A co to ma za znaczenie? Zapnij ją gdzieś w przerwie pomiędzy zajęciami i już :naughty:

Koleżance wyszło na facebooku, że zajdzie w ciążę ze mną :polew: Nic by nie było w tym dziwnego, poza tym, że ona ma chłopaka, a ja się z nią spotykam tylko na uczelni;p

hahah Bart :D wszystko przed Toba :D heheheh :D dasz rade :P

ja jestem za pramka nr 1 i reszta sie nie liczy :P

:good:

Musimy się kiedyś wybrać do tej "bramki" :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi, nie będę Ci wstawiał zdjęcia koleżanki, bo byś się cały poślinił, ale dziecka raczej nie będzie :wink4:

Opublikowano

Kimi, nie będę Ci wstawiał zdjęcia koleżanki, bo byś się cały poślinił, ale dziecka raczej nie będzie :wink4:

Wstaaaaw..... :slina: :slina: :slina: :slina:

:nabijasie:

Opublikowano

:bry: wszystkim w ten śnieżny łikend :wink4:

a propos bramek to 3-jeczka :tongue4:

Opublikowano

:bry: wszystkim w ten śnieżny łikend :wink4:

a propos bramek to 3-jeczka :tongue4:

Siemanko :papa:

No to na razie mamy remis: ja i Seba - młode foczki, Mario i chriss - starsze Panie :D

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 13:33_________________________________________________

O kuuuuu...... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175037.0;topicseen

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:zemdlal:

Opublikowano

To są jedne z piękniejszych felg w mojej opinii

Opublikowano
  • Autor

no nie sa zle :D rozmiar duzo robi :D

heheh a jednak ma znaczenie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powiem tak :mysli: są niezłe :good:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________ale jak do mojego furacza to są zaje%$#^* :good: :good: :good:

Opublikowano

yyyy... gdybym byla mężczązną to chyba też bym trójeczkę wybrała :mysli:

na grzyba Wam się męczyć z takim 'dzieciakiem', którego lada moment

nakryjecie jak wkłada język w usta Waszemu koledze z klubu

który ma troszkę nowsza A czwórkę :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i pozamiatane :D

przekonalas mnie :P wolo takie zony :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma sie ten dar przekonywania :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba mieć dwie:

jedna do prania gaci

druga do zabawy :tongue4:

Opublikowano

od prania gaci są pralki :chytry:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czy jakiegoś spota montujemy w ten weekend :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mnie nie ma :( w przyszly bede :)

Opublikowano

mnie nie ma :( w przyszly bede :)

tak myślałem :tongue4:

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________ja też jutro późnym popołudniem muszę lecieć w Polskę[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________Seba ale u nas zajebiszczaście pada śnieg można by było fajna sesje zimową zmontować :wink4:

Opublikowano

hej :>

skacowana ale zyje :naughty:

jestem za bramką numer trzy :evil: zresztą na zdjeciu to jedyna kobieta z klasą, reszta wygląda jak dzieci z piaskownicy :gwizdanie:

Opublikowano

yyyy... gdybym byla mężczązną to chyba też bym trójeczkę wybrała :mysli:

na grzyba Wam się męczyć z takim 'dzieciakiem', którego lada moment

nakryjecie jak wkłada język w usta Waszemu koledze z klubu

który ma troszkę nowsza A czwórkę :gwizdanie: :decayed:

Bo wtedy mozna się przerzucić na kolejną bramkę nr. 1 :tongue4:

Taka małolata to mniejsza strata :D

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.