Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Vag-iem :tongue4:

czekam na propozycje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: oczywiście dostosuje się :notworthy:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mam do was pytanie: otóż ostatnio przez przypadek nacisnąłem po zapaleniu silnika przycisk od klimatyzacji i coś zaczęło charczeć i rzęzić - po chwili wyłączyłem klimę i od tego czasu po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje - gwiazdka gaśnie - w ogóle się nie zapala i klimatyzacja nie dział. wiecie co to może być? co się stało? może to mieć związek z wymianą rozrządu i wszystkich pasków? bo tylko to było ostatio robione i nic mi innego nie przychodzi do głowy - może coś uszkodzili :/

Opublikowano

z Vag-iem :tongue4:

Ufff, już myślałem że będziecie biegać w całkiem fajnej bieliźnie.... :heat:

Opublikowano

Kraków wita Łódz :tongue4:

Opublikowano

:hi:

mam do was pytanie: otóż ostatnio przez przypadek nacisnąłem po zapaleniu silnika przycisk od klimatyzacji i coś zaczęło charczeć i rzęzić - po chwili wyłączyłem klimę i od tego czasu po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje - gwiazdka gaśnie - w ogóle się nie zapala i klimatyzacja nie dział. wiecie co to może być? co się stało? może to mieć związek z wymianą rozrządu i wszystkich pasków? bo tylko to było ostatio robione i nic mi innego nie przychodzi do głowy - może coś uszkodzili :/

Hmmm, za słabo napięty pasek od sprężarki klimy? :mysli:

Ale tam chyba jest automatyczny napinacz :mysli:

Bartki są biegłe w te klocki :cool1:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________

Siema Smoczyco :papa:

Opublikowano

odnośnie klimy pewnie łożysko padło :gwizdanie:

Mario 18 Tulipan przy Piłsudskiego :mysli:

Opublikowano

W garazu klime sprawdzales? Musi byc >5 stopni, zeby ja odpalic, wiec to raczej jest problem. Co do napinacza - jest tylko mechaniczny, manualny - nie automatyczny.

Opublikowano

odnośnie klimy pewnie łożysko padło :gwizdanie:

Mario 18 Tulipan przy Piłsudskiego :mysli:

rozumiem, że dziś o 18-tej :mysli: :mysli: ????????????????

Opublikowano

:good: ma się rozumieć

Opublikowano

W garazu klime sprawdzales? Musi byc >5 stopni, zeby ja odpalic, wiec to raczej jest problem. Co do napinacza - jest tylko mechaniczny, manualny - nie automatyczny.

Czyli jest ryzyko złego napięcia paska :mysli:

No ale ekspertem od klimy nie jestem, więc się tu nie będę lansował :tongue4:

Opublikowano

jestem :tongue4:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:37_________________________________________________no to co spot dziś pod Tulipanem :good:

może się jeszcze załapie :mysli:

Opublikowano

:good: ma się rozumieć

ok. jestem na 18.00 :wink4: :wink4:

klysiu jak byś chciał też podjechać to mogę zajechać i cię zabrać :naughty: :naughty:

Opublikowano

A ja spadam do Staruszków

Narka, miłego spocenia, chopaki :papa:

Opublikowano

A ja spadam do Staruszków

Narka, miłego spocenia, chopaki :papa:

miłego rezania nowego kompa :wink4:

A props chopaki są w agencjach towarzyskich,

a my jesteśmy młode wilki :polew: :polew: :polew:

z naciskiem na wilki :polew: :polew:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko jaki będzie rozmiar opony przy feldze 17" jeśli teraz mam felgę 16" i oponę 205/55 ????[br]

Mario 225/45 R17 :cool1:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko jaki będzie rozmiar opony przy feldze 17" jeśli teraz mam felgę 16" i oponę 205/55 ????[br]

Mario 225/45 R17 :cool1:

dzięki :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

zarzucaj 18 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i jak tam Pany ze spotem i vagowaniem ??

Opublikowano

no i jak tam Pany ze spotem i vagowaniem ??

Chyba mają ciężko z powrotem, wracałem pół godziny temu od rodziców i jeździ się super, tylko te cykory sunące wszystkimi pasami 20 na godzinę wszystko psują :disgust:

Opublikowano

nie macie w swoich firmach jakis gratisowych kalendarzy zeszytowych, zeby byl jeden dzien na stronie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.