Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odrazu jak odstawie to blotnik, maske i mala zaprawke na tylnej klapie, a jak udami sie zmiescic w tych pieniadzach co maja mi wyplacic mam male wgniecenie w przednich drzwiach od pasazera moze tez by to zrobil musze pogadac z nim

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie wypala

ja po prostu chory jestem :(

Kimi Anetka jest zajebiaszcza :D

O, widzę Kolega Sebastian zna się na rzeczy :naughty: :naughty: :naughty:

Musimy się częściej "konsultować" :cool1:

Nic się nie wypala, nic się nie wypala, Kasia przesadzasz :tongue4:

Mamy ciężką zimę, utrudniającą organizację imprez "integracyjnych" :decayed:

Co chwila ktoś jest chory albo są inne wypadki losowe.

Moim skromnym zdaniem frekwencja na spotach w ciągu ostaniego miesiąca dopisuje (nie wiem, jak było wcześniej), poza tym mieliśmy ostatnio dwudniową bibę jak przyjechał Hugo, akcję dla Drużynowej (w której składało się PIĘTNAŚCIE osóB) - nie sądzę, aby to świadczyło o wypalaniu się :no:

Kasiu, myślę, że odnosisz takie wrażenie, gdyz długo nie pojawiła się nowa twarz w Bandzie :naughty:

Moze tu moglibyśmy coś pomyśleć - rozesłać na PW zachęty do "udzielania się" i wpadania na spoty?

Może jest sporo osób, które, podobnie jak ja na początku, po prostu wstydzą się lub mają opory przed "integracją".

Zachęćmy ich, jesteśmy normalnymi ludźmi, lubiącymi pożartować, pobawić się - no i łączy nas fakt posiadania najwspanialszego auta na świecie - Audi A4 :rolleyes:

Dziękuję za uwagę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heeh czyli pelna opcja :D pewnie jak sie kasa zmiesci to trzeba robic :D

Opublikowano

heeh czyli pelna opcja :D pewnie jak sie kasa zmiesci to trzeba robic :D

nawet jak to 100 czy 200 bede musial dolozyc to jakos to przezyje ale zeby juz bylo wszystko zrobione, co prawda zaraz i tak wymiana oleju i filtrów

Opublikowano

Nie jesteśmy normalni Kimi :tongue4:

Opublikowano

Nie jesteśmy normalni Kimi :tongue4:

Ty też świecisz na zielono w nocy ? :shocked::polew: :polew:

Opublikowano

Nie jesteśmy normalni Kimi :tongue4:

Ty też świecisz na zielono w nocy ? :shocked::polew: :polew:

nie ale mam różki i naje@ane pod sufitem :kox: idealnie pasuje do tej bandy !
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie jesteśmy normalni Kimi :tongue4:

No wiesz, ja też lubię czasem trochę perwersji, więc spoko - masz rację :naughty:

Opublikowano
:siema: bandyci [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:45_________________________________________________ci normalni i nie no i z różkami też :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: bandyci [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:45_________________________________________________ci normalni i nie no i z różkami też :polew: :polew: :polew:

Aloha po raz drugi dziś :papa:

:kox:

Opublikowano

Siemano wszystkim :hi:

VICTORY :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi - wskazówka stoi na 90*C aż miło i to na podróbie Wahler :wink4: :wink4: :wink4: a ori z ASO do kosza :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

Siemano wszystkim :hi:

VICTORY :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi - wskazówka stoi na 90*C aż miło i to na podróbie Wahler :wink4: :wink4: :wink4: a ori z ASO do kosza :> :> :> :> :> :>

Mario reklamuj niech kasiorę oddają :decayed:

taż sie ciesze :good:

Opublikowano

nie mogę reklamować - nie mam paragonu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Siemano wszystkim :hi:

VICTORY :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi - wskazówka stoi na 90*C aż miło i to na podróbie Wahler :wink4: :wink4: :wink4: a ori z ASO do kosza :> :> :> :> :> :>

:dance:

:good: :good: :good:

Opublikowano

ja dzisiaj swojego testowałem to tak waha się pomiędzy 78-85*C a na blacie też stoi w pionie :disgust:

Opublikowano

Misiek od razu mniej na ON bedzie wydawal :tongue4:

Opublikowano

Siemano wszystkim :hi:

VICTORY :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi - wskazówka stoi na 90*C aż miło i to na podróbie Wahler :wink4: :wink4: :wink4: a ori z ASO do kosza :> :> :> :> :> :>

Mario reklamuj niech kasiorę oddają :decayed:

taż sie ciesze :good:

a propo temperatury mam pytanie czy u Was samochod tez sie długo nagrzewa tzn osiaga tem 90*C bo np w moim poprzednim aucie o wiele szybciej osiągał ta tempereate

Opublikowano
  • Autor

mysle ze to zalezy jak jedziesz czy troszke mocniej cisniesz czy spokojnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.