Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wyspali się po dłuuuugiej nocce?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:20_________________________________________________

:witch: na zakupy

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja wcale :( jestem ZOMBI :(

Opublikowano

hejka :>

w Krakowie sucho :naughty:

Opublikowano

Aloha :papa:

A ja własnie napaliłem się jak pies na burą suczkę na głowicę do ADR-a z kompletnym dolotem i wylotem i będzie rezanko :dance:

Ale to na wiosnę dopiero :rolleyes:

Zobaczymy, czy z ADR-a da się wycisnąć z 5-10 kucy więcej. :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 09:23_________________________________________________Do tego oczywiście odpowiedni filtr powietrza, pójdzie Ada troszkę w dół i myślę jeszcze nad stabilizatorem tylnej osi, widziałem coś takiego w Golfie IV :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hejka :>

w Krakowie sucho :naughty:

uuuuu :D:naughty::decayed:

:hi:

siemka Kimi :)

Opublikowano

hejka :>

w Krakowie sucho :naughty:

uuuuu :D:naughty::decayed:

:hi:

siemka Kimi :)

:hi:

PIERWSZY RAZ napisałem coś innego, niż o d*pach i nikt nie reaguje :angry:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 09:57_________________________________________________

hejka :>

w Krakowie sucho :naughty:

uuuuu :D:naughty::decayed:

:hi:

siemka Kimi :)

:hi:

PIERWSZY RAZ napisałem coś innego, niż o d*pach i nikt nie reaguje :angry:

:polew: :polew: :polew:

jak chcesz pisać o motoryzacji to nie to forum :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 09:57_________________________________________________

hejka :>

w Krakowie sucho :naughty:

uuuuu :D:naughty::decayed:

:hi:

siemka Kimi :)

:hi:

PIERWSZY RAZ napisałem coś innego, niż o d*pach i nikt nie reaguje :angry:

:polew: :polew: :polew:

jak chcesz pisać o motoryzacji to nie to forum :polew: :polew:

A ja będę, i tak :disgust:

Opublikowano
:hi: witka, wczorajsza trasa do domu przez lasy, okólna "jedyne" 1,5 godz. Gratulacje dla kierowców skutecznie blokujących skrzyżowania Traugutta i Kilińskiego a potem Narutowicza z Kilińskiego. Takie figury i ustawienia samochodów jak wczoraj widziałam to normalnie mistrzostwo! No ale trzeba było sobie jakoś poradzić :) Za to potem droga przy lasku w śniegu superr :good:
Opublikowano
Za to potem droga przy lasku w śniegu superr

Pozarzucałaś dupką? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:33_________________________________________________

Bo ja nie wspomnę, jak wracając w poniedziałek z Manu wjeżdżałem do siebie na parking pod blok sześć razy pod rząd :decayed:

No aż się prosiło, żeby powchodzić bokiem na ręcznym.

Dobrze, że było późno i mnie Iza nie widziała, jak latam bokiem po Lnianej :kox:

Opublikowano
  • Autor

hyehe pieknie cos mi te powiadomienia nie przychodza ze ktos cos napisal kurde nie umiem korzystac z forum nauczy mnie ktos >??

Opublikowano

hyehe pieknie cos mi te powiadomienia nie przychodza ze ktos cos napisal kurde nie umiem korzystac z forum nauczy mnie ktos >??

do Prezesa pisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehe potrzebuje istruktora ja moze po prostu nie umiem kozystac z forum :P

Opublikowano

DO :bry: wszystkim [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

hehe potrzebuje istruktora ja moze po prostu nie umiem kozystac z forum :P

może już wykorzystałeś limity jakie każdemu przysługują :polew:
Opublikowano
  • Autor

hehehe eee chyba nie ;)

Opublikowano

DO :bry: wszystkim [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

hehe potrzebuje istruktora ja moze po prostu nie umiem kozystac z forum :P

może już wykorzystałeś limity jakie każdemu przysługują :polew:

:hi:

Seba, no co z Ciebie za informatyk, co? :naughty: :naughty: :naughty:

Fotoszopa znasz, a forum Cię przerasta? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no :D heheheh

Opublikowano

Kimi, ja też lubię jak mi dupka lata :tongue4: a w swoją bramę wjeżdżam tyłem tylko na ręcznym :kox:

Opublikowano

Kimi, ja też lubię jak mi dupka lata :tongue4:

:cool1:

:nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:39_________________________________________________

Dobra, spadam na razie :papa:

Opublikowano
  • Autor

pieknie pieknie pieknie tak sie objadlem ze pekne zaraz :) pracowa wigilia huh a teraz :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.