Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o mnie Ci chyba nie chodzi;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o mnie Ci chyba nie chodzi;p

:mysli: po czym wnosisz :mysli:

Opublikowano

to do Kłyska było;p

Opublikowano

Bartek powiedz mi co to jest za gniazdo to zaznaczone strzałką ma 4 piny :mysli: nie jest to przypadkiem od sterowania zegara radiowo :mysli:

licznik_vdo_1_800x600.jpg

Opublikowano

to do Kłyska było;p

:good: :good:

Opublikowano

Aż wstyd się przyznać, Krzysiu, ale nie wiem :([br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________dobra, Pany - Pykamy;D[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:25_________________________________________________jasny f*ck..nie ma z kim pykać? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema ja jestem ale mam tyle roboty ze masakra sie wsyzstkim w glowach posralo i sie obudzili ze swieta sa :wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny::disgust:

Opublikowano

ok, ale ja mam ostatniego łyka przed spaniem, więc Seba...Pyknijmy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to ja pykne wode :)PYK

Opublikowano

załóżmy, że to była woda przez "ó";D Wiedziałem, że można na Ciebie liczyć;D[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:08_________________________________________________Ok, ja się żegnam - dobrej nocy :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobrej Bart :) pozdro

Opublikowano

dobrej Bart :) pozdro

Gasisz czy ja mam zgasić ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

no bylo juz zgasic ;) heheh :P

:bry:

Opublikowano

:bry:

dziś ostatni dzień robótki :dance: :dance: :dance:

następny dzień to będzie :mysli: :mysli: :mysli: niech pomyślę :naughty: :naughty: :naughty:

04.01.2011 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 06:43_________________________________________________kimi :bicz3: :bicz3: łobuzie nie mogłaś się pochwalić, że też zamawiasz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0;topicseen , można by obciąć troszkę koszty :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema Mario widze masz dobre ferie :P

Kimi z partyzanta polecial nie ma co .... :D

Opublikowano

siema Mario widze masz dobre ferie :P

Kimi z partyzanta polecial nie ma co .... :D

no ale jeszcze dzisiaj :confused4: choć nie widzę za ciekawie dzisiejszej pracy - w mojej branży, przed świętami nic się nie dzieje :no:

Opublikowano

no bylo juz zgasic ;) heheh :P

Nie gasiłem bo czekałem , aż przyjdziesz i odpiszesz czy mam zgasić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

Opublikowano

dobra :wink4: spadam do robótki :good: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 07:56_________________________________________________

:bry:

Powitać Prezesa

Opublikowano
  • Autor

no bylo juz zgasic ;) heheh :P

Nie gasiłem bo czekałem , aż przyjdziesz i odpiszesz czy mam zgasić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

hehhe no ja tez czekalem az napiszesz mi pw nie napisales to sie nie wychylalem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.