Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kobiety to z natury zazdrosne stworzenia i czasami troszkę czepliwe... :gwizdanie:

Opublikowano

Kobiety to z natury zazdrosne stworzenia i czasami troszkę czepliwe... :gwizdanie:

a Ty to kto? :mysli: ...i jak to jest, że nie masz na imię Bartek ? :chytry:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nieśmiały jestem .... :wink4:

Opublikowano

nieśmiały jestem .... :wink4:

do czasu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: chlopaki i dziewczyny :decayed::hi: "niesmialy" :kox:

ale widze ze Panton ma naped Q nareszcie ktos da rade poszalec na lodzie :D

Opublikowano

Panton, uważaj, bo tu wpadają laski z całej Polski do nas, tacy jesteśmy popularni "maczo" :naughty: :naughty: :naughty:

Zgierz, Kraków, Katowice, nawet na imprezy do nas potrafią przyjechać do Łodzi :kox: :kox: :kox:

Siema Kłysiu :hi:

Sanki za 11 tysi całe? Nie zarysował? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panton, uważaj, bo tu wpadają laski z całej Polski do nas, tacy jesteśmy popularni "maczo" :naughty: :naughty: :naughty:

Zgierz, Kraków, Katowice, nawet na imprezy do nas potrafią przyjechać do Łodzi :kox: :kox: :kox:

Siema Kłysiu :hi:

Sanki za 11 tysi całe? Nie zarysował? :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seba, śmiejesz się z sanek, czy lasek, co do nas przyjeżdżają? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ze wszystkiego na raz :D hehehe

Opublikowano

Panton, uważaj, bo tu wpadają laski z całej Polski do nas, tacy jesteśmy popularni "maczo" :naughty: :naughty: :naughty:

Zgierz, Kraków, Katowice, nawet na imprezy do nas potrafią przyjechać do Łodzi :kox: :kox: :kox:

nie da się ukryć tego... dlatego jadę na "nieśmiałego" :embarrassed:

Opublikowano

Panton, uważaj, bo tu wpadają laski z całej Polski do nas, tacy jesteśmy popularni "maczo" :naughty: :naughty: :naughty:

Zgierz, Kraków, Katowice, nawet na imprezy do nas potrafią przyjechać do Łodzi :kox: :kox: :kox:

nie da się ukryć tego... dlatego jadę na "nieśmiałego" :embarrassed:

Panton, 29 stycznia robimy bibę wojewódzką w jakimś klubie, będziemy rwać foczki na Audiczki :naughty:

Wtedy zobaczymy, jak to jest "na nieśmiałego" :polew: :polew: :polew:

A możesz troszkę o sobie napisać? Skąd jesteś, co robisz, jakie masz zainteresowania itepe itede :cool1:

Opublikowano

Jestem nieśmiały więc za dużo nie mogę rozpisać się bo wtedy d*pa z nieśmiałości. :kwasny: Ale jestem z Łodzi... zainteresowania to zgodne z pracą (informatyka, telekomunikacja) + to co na forum... jak to określacie "audiczki i foczki".. rok produkcji i pierwszej rejestracji 1982.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hahahah i kolejny do kolekcji po fachu :D to teraz jeszcze ladnie powiedz gdzie pracujesz :P

Opublikowano

Jestem nieśmiały więc za dużo nie mogę rozpisać się bo wtedy pupa z nieśmiałości. :kwasny: Ale jestem z Łodzi... zainteresowania to zgodne z pracą (informatyka, telekomunikacja) + to co na forum... jak to określacie "audiczki i foczki".. rok produkcji i pierwszej rejestracji 1982.. :wink4:

Witam kolegę z branży :D

A z jakiego rejonu Łodzi, jeśli wolno spytać? Nie pomyśl sobie, że jakiś wścibski jestem czy coś, ale wczoraj okazało się na przykład, że tuz koło mnie na Teofilowie mieszka jeden kolega.

Oczywiście jak nie chcesz, nie musisz odpowiadać, to nie przesłuchanie :D

No i masz zamiar pojawiać się na spotach, nie? :cool1:

Opublikowano

Obecnie pracuję u siebie... wcześniej PAI S.A. (admi), PKO (sam nie wiem co tam robiłem) i takie tam drobne pierdoły... a rejon Bałuty... ostatnio miałem ochotę pojawić się na spocie ale zabrakło czasu.....myślę, że na kolejny dam radę... :good:

Opublikowano
  • Autor

no i elegancko :D

Opublikowano

Obecnie pracuję u siebie... wcześniej PAI S.A. (admi), PKO (sam nie wiem co tam robiłem) i takie tam drobne pierdoły... a rejon Bałuty... ostatnio miałem ochotę pojawić się na spocie ale zabrakło czasu.....myślę, że na kolejny dam radę... :good:

No to ładnie, ładnie :naughty:

A spot - obowiązkowo :naughty:

Mówię Ci, faaaajne chłopaki jesteśmy :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 19:12_________________________________________________No dziewczyny też są, ale zajęte już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

sry te dziewczyny co zdjecia wstawiacie to ze spotow?? bo nie wczytywalem sie tylko tak przelecialem.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.