Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:bry:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:13_________________________________________________

A, tak przy okazji, ja jutro też pracuję, jak Biedronka :kwasny:

Opublikowano

A, tak przy okazji, ja jutro też pracuję, jak Biedronka :kwasny:

Nie jesteś sam... ;)

Opublikowano

A, tak przy okazji, ja jutro też pracuję, jak Biedronka :kwasny:

Nie jesteś sam... ;)

Dzięki ;(

:pociesz:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:26_________________________________________________Panton, jak chcesz znać moją opinię - na avatara daj AH-64 Apache'a :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:26_________________________________________________Panton, jak chcesz znać moją opinię - na avatara daj AH-64 Apache'a :naughty:

:polew: Avatar jest tymczasowy..... :tongue4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:26_________________________________________________Panton, jak chcesz znać moją opinię - na avatara daj AH-64 Apache'a :naughty:

:polew: Avatar jest tymczasowy..... :tongue4:

No to od razu wal w laseczki, jakbyś zmieniał :naughty: :naughty: :naughty:

Dobra, ja na razie spadam, odezwę się na przerwie.

Czyli co - dzisiaj pęka 1500 stron, tak? :cool1:

Narka

Opublikowano
  • Autor

huh no to musimy ladnie napykac :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:41_________________________________________________no to ja powiem

powinno byc na olimpiadzie !

Opublikowano

damy radę :evil:

Opublikowano

Szefo poszedł, można ściemniać

Ale żeście nastukali przez te kilka godzin :blink:

Adzia, no no, coraz więcej ciekawych rzeczy się dowiaduję :naughty:

Kimi do roboty a nie sciemniasz i lapiesz najwyzsze noty na forum :tongue4:

Oj tam oj tam :tongue4:

Swoje zrobiłem na dziś :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________

Kolego norbuja, zapraszamy :D

My nie gryziemy :D

OK,dzięki za zaproszenie.

Na razie tak sobie przeglądam forum i czytam Wasze dialogi :good:

Chętnie się "spocę" z Wami,jeśli nie macie nic przeciwko :notworthy:

Opublikowano

Szefo poszedł, można ściemniać

Ale żeście nastukali przez te kilka godzin :blink:

Adzia, no no, coraz więcej ciekawych rzeczy się dowiaduję :naughty:

Kimi do roboty a nie sciemniasz i lapiesz najwyzsze noty na forum :tongue4:

Oj tam oj tam :tongue4:

Swoje zrobiłem na dziś :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________

Kolego norbuja, zapraszamy :D

My nie gryziemy :D

OK,dzięki za zaproszenie.

Na razie tak sobie przeglądam forum i czytam Wasze dialogi :good:

Chętnie się "spocę" z Wami,jeśli nie macie nic przeciwko :notworthy:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Basia jak tam ??[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 10:59_________________________________________________norbuja Ty to z poczatkowej gwardii jestes chyba co ??

Opublikowano

Dobry :hi: dzień

Opublikowano

Witam spamiarze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tzn?

Norbert mam na imię :hi:

siema Seba milo mi :)

chodzi mi o to ze chyba najdluzej tu jestes jeszcze przed nami wszystkimi albo pomylilem niki :)

bo cos mi sie wydawalo ze tam mocno na pcozatku kolo 20ej strony cos pisales czyli jakis rok 2007 ;)

Czesc Aniu :):decayed::naughty:

Opublikowano

to już tyle łódzkie istnieje :shocked: :shocked: :shocked:

:gwizdanie:

cześc Seba :tongue4:

Opublikowano

Basia jak tam ??

walczę :confused4:

Opublikowano

Tzn?

Norbert mam na imię :hi:

Witam Norbert :hi:

Cieszę się, że nas odwiedziłeś :naughty:

Będziesz mile widziany na spotach oraz oczywiście klubowych imprezach :hi:

Tyle na temat kurtuazji.

Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tzn?

Norbert mam na imię :hi:

Witam Norbert :hi:

Cieszę się, że nas odwiedziłeś :naughty:

Będziesz mile widziany na spotach oraz oczywiście klubowych imprezach :hi:

Tyle na temat kurtuazji.

Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jhahahahahhahaahhahah :polew::decayed::naughty:

Opublikowano

No co się śmiejesz Seba, lepiej od razu pokazać Koledze, z kim ma do czynienia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:03_________________________________________________1293653795_by_xyhoo23_500.jpg

Nie ma to, jak bi-em-dablju z szyberem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.