Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Koneserzy cycków :decayed:

Prezesie, to Ty nasyłasz na nas swoich Zielonych Agentów ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To nie ja. Chyba obchód był :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Koneserzy cycków :decayed:

Prezesie, to Ty nasyłasz na nas swoich Zielonych Agentów ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To nie ja. Chyba obchód był :>

Tak, tak, obchód.

A Ordynator patrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:59_________________________________________________

Norbert, no nie wstydź się :D

Ja wiem, że komuś nowemu jest ciężko załapać "klimat" - ale wierz mi - ja trzy miesiące temu też byłem nowy, a na pierwszego spota przyjechałem TRAMWAJEM :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: Koneserzy cycków :decayed:

Prezesie, to Ty nasyłasz na nas swoich Zielonych Agentów ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To nie ja. Chyba obchód był :>

Tak, tak, obchód.

A Ordynator patrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:59_________________________________________________

Norbert, no nie wstydź się :D

Ja wiem, że komuś nowemu jest ciężko załapać "klimat" - ale wierz mi - ja trzy miesiące temu też byłem nowy, a na pierwszego spota przyjechałem TRAMWAJEM :polew: :polew: :polew: :polew:

hahah pamietam :D i jechales ze mna :P

Opublikowano

No no

Seba mnie zabrał najpierw, a z powrotem Misiek :D

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:01_________________________________________________Ehh, ile się wydarzyło przez te trzy miesiące.

Ale wiecie co (powiem Wam w sekrecie, bo jetem juz lekko łyknięty, bo mamy noworoczne spotkanko firmowe i troszkę wypiłem już)

Lubię Was wszystkich za***iście :good: :good: :good:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Koneserzy cycków :decayed:

Prezesie, to Ty nasyłasz na nas swoich Zielonych Agentów ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To nie ja. Chyba obchód był :>

Tak, tak, obchód.

A Ordynator patrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:59_________________________________________________

Norbert, no nie wstydź się :D

Ja wiem, że komuś nowemu jest ciężko załapać "klimat" - ale wierz mi - ja trzy miesiące temu też byłem nowy, a na pierwszego spota przyjechałem TRAMWAJEM :polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko,bezwstydny jestem.

Myślałem,że tylko ja tak mam,a tu proszę,mój klimacik i koledzy o podobnym hobby :naughty:

Opublikowano

Kimi na forum jest zakaz pisania na banii :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kufa, PYKAM w pracy, do czego to doszło :kox: :kox:

Norbert, naprawdę, wierz mi - wszystcy jesteśmy ok :good: :good: :good: :good:

Palce mi się już plączą :naughty:

Ale wiem - dla kogoś, kto wpada od dwóch dni, może byc trudno.

Ale miałeś napisac coś o sobie - co robisz, gdzie pracujesz, itepe itede.

Ja też to pisałem :D[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:09_________________________________________________

Kimi na forum jest zakaz pisania na banii :polew: :polew: :polew: :polew:

To byś musiał zamknąć łódzki wątek NA ZAWSZE :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kufa, PYKAM w pracy, do czego to doszło :kox: :kox:

Norbert, naprawdę, wierz mi - wszystcy jesteśmy ok :good: :good: :good: :good:

Palce mi się już plączą :naughty:

Ale wiem - dla kogoś, kto wpada od dwóch dni, może byc trudno.

Ale miałeś napisac coś o sobie - co robisz, gdzie pracujesz, itepe itede.

Ja też to pisałem :D[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:09_________________________________________________

Kimi na forum jest zakaz pisania na banii :polew: :polew: :polew: :polew:

To byś musiał zamknąć łódzki wątek NA ZAWSZE :polew: :polew: :polew: :polew:

:drunk:

Opublikowano

Trzeba nowych chłopaków wprowadzić w temat.... :polew: :polew: :polew:

PYKANIA :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:20_________________________________________________MARIO !!!

Wasze zdrowie !!! PYK

:decayed:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:20_________________________________________________i poszedł ;([br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:21_________________________________________________

Ale jest KASIA !!!!

PYK !!![br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:21_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra Panowie i Panie ja lece do lodzi :D

spikniemy sie wieczorkiem jak dolece :)

pozdro :D i beda niespodzianki dzisiaj :P kupie sobie piwko i bede pykal :P

Opublikowano

dobra Panowie i Panie ja lece do lodzi :D

spikniemy sie wieczorkiem jak dolece :)

pozdro :D i beda niespodzianki dzisiaj :P kupie sobie piwko i bede pykal :P

:good:

Niespodzianka !!! Ja chcę !!! :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:27_________________________________________________Patrzcie jak nas dużo:

Kimi, Panton, norbuja, rkwon, chriss, kachnazgierz i 0 Gości przegląda ten wątek.

:naughty: :naughty: :naughty:

Panowie Panton i norbuja - imprezka jest 29-go stycznia, szykować się :naughty: :naughty: :naughty:

A 2-go stycznia spocimy? :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:28_________________________________________________Bo pierwszego to wiem, że same zwłoki będą :cool1:

Opublikowano

Kimi gdzie sie pocimy drugiego real czy manufaktura ?

Ciekawe jaki banerek wyrezał Seba :mysli:

Opublikowano

Kimi gdzie sie pocimy drugiego real czy manufaktura ?

Ciekawe jaki banerek wyrezał Seba :mysli:

REAL.

Pod Manu na naszym parkingu zbudowali model Himalajów :disgust:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:40_________________________________________________

non to PYK Kimi-asku serce Ty moje :tongue4:

Kasiunia PYK moje Misiaczki kochane :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

cze :hi: Kasia a wy kiedy do nas wracacie ?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________

Pod Manu na naszym parkingu zbudowali model Himalajów :disgust:

To można by było sie na desce poślizgać :naughty: albo na sankach pozjeżdżać

Opublikowano

cze :hi: Kasia a wy kiedy do nas wracacie ?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________

Pod Manu na naszym parkingu zbudowali model Himalajów :disgust:

To można by było sie na desce poślizgać :naughty: albo na sankach pozjeżdżać

...jak gdzieś auto zostawisz :cool1:

:D

Żałuj, że nie byłeś teraz pod REAL-em - PUSTY PARKING.

Wiesz co się działo? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:45

_________________________________________________Kasia, gdzie Misiek? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ma 14 minut, żebym z nim pyknął :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Żałuje że nie byłem ostatnio ale nie mogłem bo nie było mnie w mieście :([br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:49_________________________________________________Ale drugiego mam nadzieje że będe :wink4:

Opublikowano

Żałuje że nie byłem ostatnio ale nie mogłem bo nie było mnie w mieście :(

No wiem, wiem.

Nadrobi się :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Żałuje że nie byłem ostatnio ale nie mogłem bo nie było mnie w mieście :(

No wiem, wiem.

Nadrobi się :naughty: :naughty: :naughty:

No :kox: nie ma to tamto :tongue4:
Opublikowano

No nie ma, nie ma :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.