Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:blink: Kimi co ty w robocie łoisz
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink: Kimi co ty w robocie łoisz

A jak :naughty: :naughty: :naughty:

Imprezka noworoczna :D

Ale zawijam już na kwadrat, bo wszyscy też idą.

Odezwę się wieczorkiem :papa:

Opublikowano

misiek na dole gra w bilarda :wink4::drunk:

Macie w domu stół czy gra w mały bilard kieszonkowy ? :polew: :polew:

Opublikowano

misiek na dole gra w bilarda :wink4::drunk:

Macie w domu stół czy gra w mały bilard kieszonkowy ? :polew: :polew:

Miśki to się byczą w Zakopcu :cool1:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:07_________________________________________________A w jakiego bilarda to kto go tam wie,przecież sie nie przyzna :polew:
Opublikowano

cześć Kasiu:)słyszałem ,ze przewijaliście sie przez Kraków:)dziekuję za pozdro -zlota przekazała i wysyłam buziaki:)miłej impry w Zakopcu i oczywiście pozdrowienia dla mojego ulubionego Misia:):)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:11_________________________________________________ :naughty:jak zwykle zawsze sie spóźniłem haha

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:14_________________________________________________Wszystkiego najlepszego w nowym Roku dla całej Łodzi:)życze i pozdrawiam :)

Opublikowano

Amster my też tobie życzymy i pozdrawiamy :hi:

Opublikowano

dobra Panowie i Panie ja lece do lodzi :D

spikniemy sie wieczorkiem jak dolece :)

pozdro :D i beda niespodzianki dzisiaj :P kupie sobie piwko i bede pykal :P

:good:

Niespodzianka !!! Ja chcę !!! :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:27_________________________________________________Patrzcie jak nas dużo:

Kimi, Panton, norbuja, rkwon, chriss, kachnazgierz i 0 Gości przegląda ten wątek.

:naughty: :naughty: :naughty:

Panowie Panton i norbuja - imprezka jest 29-go stycznia, szykować się :naughty: :naughty: :naughty:

A 2-go stycznia spocimy? :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:28_________________________________________________Bo pierwszego to wiem, że same zwłoki będą :cool1:

Będe tam :)

Opublikowano

misiek na dole gra w bilarda :wink4::drunk:

Macie w domu stół czy gra w mały bilard kieszonkowy ? :polew: :polew:

Hugo, jesteśmy w pensjonacie w Zakopanem :kox:

Opublikowano

w pensjonacie "Pod Dziką Różą"

Opublikowano

obiecanki-cacanki :kox: mieliśmy iść dzisiaj na tańce i co? nikomu się nie chce, piją i grają w bile

Kimi, szkoda że Cię nie ma :disgust: popląsałbyś ze mną nie :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:15_________________________________________________

Michaś, dzięki za życzonka :good:

Opublikowano

obiecanki-cacanki :kox: mieliśmy iść dzisiaj na tańce i co? nikomu się nie chce, piją i grają w bile

Kimi, szkoda że Cię nie ma :disgust: popląsałbyś ze mną nie :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:15_________________________________________________

Michaś, dzięki za życzonka :good:

Kasia, z Tobą zawsze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nadrobimy 29 :dance:

Amster, dziękuję za życzenia :good: :good: :good:

Wszystkiego najlepszego :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:36_________________________________________________

Ale się zakręciłem, jeszcze piwko po drodze pyknąłem i kolejne mam w domku :naughty:

Opublikowano

:>

to gdzie jutro fikacie ?????????????

Opublikowano

:>

to gdzie jutro fikacie ?????????????

W domu :disgust:

Opublikowano

sami ????????[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:56_________________________________________________

DSC06479zzzz.jpg

tak rodzinne :)

Opublikowano

sami ????????[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:56_________________________________________________

DSC06479zzzz.jpg

tak rodzinne :)

Adaś taki naburmuszony :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

chodzi wam allegro ?

Opublikowano

allegro obecnie ma problemy.....ale chłopaki pracują nad tym ostro.... :gwizdanie:

Opublikowano

chodzi wam allegro ?

tak, a co?

Opublikowano

allegro obecnie ma problemy.....ale chłopaki pracują nad tym ostro.... :gwizdanie:

a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.