Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jak już tak - to Kimi + 2 :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a powracajac do tematu to co z tymi d*pami w koncu wybralismy jakas :mysli:

Opublikowano

Seba a może coś w tym stylu wkomponujesz :mysli:

women_black_09.jpg

Opublikowano

Seba a może coś w tym stylu wkomponujesz :mysli:

women_black_09.jpg

No wreszcie coś normalnego :cool1:

Opublikowano

troche jej sie suty rozjechaly :kox:

nie wiem czy na dzis wieczor zamawiac karetke czy od razu karawan :polew:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o zapisy to każdy będzie musiał machnąć pw wedlug podanego wzoru. Na ogólny wrzucę jutro wieczorem , tak abyście zdążyli wytrzeźwieć i się zapisać :wink4: Dam Wam znać jak się pojawi temat :wink4:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o Bukowinę to jutro pojawi się temat na forum ogólnym. Spokojnie się załapiecie bo dostępnych miejsc jest 200 :good:

Hugo tam czuwaj i mnie wklikni zaraz po tobie klysek89+1 :decayed:

Tomek a jednak balast zabierasz :naughty:
Opublikowano

Jeżeli chodzi o zapisy to każdy będzie musiał machnąć pw wedlug podanego wzoru. Na ogólny wrzucę jutro wieczorem , tak abyście zdążyli wytrzeźwieć i się zapisać :wink4: Dam Wam znać jak się pojawi temat :wink4:

:good:

No to czekamy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________

Dobra, wracajmy do pracy :naughty: :naughty: :naughty:

To w końcu jaka ma być ta d.u.p.a? Leżąca? Klęcząca? Stojąca? Duże bimbały? Małe bimbały? Bo już nie wiem.. :no:

Opublikowano
:polew: :polew: kleczaca z Bartkiem i krzyzem
Opublikowano

Jeżeli chodzi o zapisy to każdy będzie musiał machnąć pw wedlug podanego wzoru. Na ogólny wrzucę jutro wieczorem , tak abyście zdążyli wytrzeźwieć i się zapisać :wink4: Dam Wam znać jak się pojawi temat :wink4:

:good:

No to czekamy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:00_________________________________________________

Dobra, wracajmy do pracy :naughty: :naughty: :naughty:

To w końcu jaka ma być ta d.u.p.a? Leżąca? Klęcząca? Stojąca? Duże bimbały? Małe bimbały? Bo już nie wiem.. :no:

musi byc w siadzie potakrskim jeden cycek czarny miseczka D drugi rozwy miseczka b suty jak w reklamie mientosa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie no lezaca ja szukam czarna odpada chociaz akt fajny zarabiste sa takie zdjecia chcialbym pstrykac takie fotki :)

Opublikowano

:polew: :polew: kleczaca z Bartkiem i krzyzem

:polew: :polew: :polew: :polew: :oklaski: :oklaski: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

ważne by jeszcze ciepła była :polew:

by żarówką nie podgrzewać :polew:

Opublikowano
  • Autor

ooo suty z mentosow byly pojechane heheheehe jak slone paluszki :D

Opublikowano

Skupcie się :angry:

Opublikowano

siema mateeejjj chociaz nam pomozesz wybrac jaks ladne dupke moze tym dobra oko i cos wynajdziesz

Opublikowano
  • Autor

no ja szukam caly czas ale wiec to nie jest proste laska musi byc ladna byc CALA czyli nogi rece wszystko w pozycji lezacej ewentualnie hmm takiej na pieska :P [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:07_________________________________________________dzizas ile ludu heheheh :D robimy halas :D

Opublikowano

nie gadam z Wami;p Lecę płyty na sylwka nagrywać :tongue4:

Opublikowano
Kimi, B4rt4s, rkwon, klysek89, DeeJay_Kill, chriss, matteeej, FeLIcitas i 0 Gości przegląda ten wątek.

No no, matteeej, dawaj dawaj :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

piosenka tygodnia w Radiu Maryjaaaaa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.