Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponton jeszcze wyjdzie ze sie znamy :polew:

Z widzenia bardzo możliwe.... :>

Już jestem online - musiałem się przewietrzyć....spacer na świeżym powietrzy dobrze robi.... :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ponton jeszcze wyjdzie ze sie znamy :polew:

Z widzenia bardzo możliwe.... :>

Już jestem online - musiałem się przewietrzyć....spacer na świeżym powietrzy dobrze robi.... :cool1:

Nie no, wiesz, u nas nie ma kar za bycie offline, jakby co, więc tłumaczyc się nie musisz :cool1:

Opublikowano

Nie no, wiesz, u nas nie ma kar za bycie offline, jakby co, więc tłumaczyc się nie musisz :cool1:

Jak to kary nie ma? A statystyki...>>??!! Znowu będę na szarym końcu... ;(

:wink4:

Opublikowano

jakby co - to mam jeszcze kilka na stole, jeszcze ciepłe, wczoraj cykane :naughty: ale wymagany jest retusz - koniecznie :decayed:

Opublikowano

Nie no, wiesz, u nas nie ma kar za bycie offline, jakby co, więc tłumaczyc się nie musisz :cool1:

Jak to kary nie ma? A statystyki...>>??!! Znowu będę na szarym końcu... ;(

:wink4:

:D

Teraz się tak to rozkręciło ostatnio, że faktycznie strach odejść od kompa, bo idziesz do WC zrobić siku, wraczasz, a tam trzy strony natrzaskane :D[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________

jakby co - to mam jeszcze kilka na stole, jeszcze ciepłe, wczoraj cykane :naughty: ale wymagany jest retusz - koniecznie :decayed:

Kasia wrzucaj, chrzanić retusz... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Nie no, wiesz, u nas nie ma kar za bycie offline, jakby co, więc tłumaczyc się nie musisz :cool1:

Jak to kary nie ma? A statystyki...>>??!! Znowu będę na szarym końcu... ;(

:wink4:

:D

Teraz się tak to rozkręciło ostatnio, że faktycznie strach odejść od kompa, bo idziesz do WC zrobić siku, wraczasz, a tam trzy strony natrzaskane :D[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________

Butelke musisz sobie sprawić i przy kompie postawić, tylko wiesz yaką z większą szyjką :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja się chyba mocno postarzałem, wczoraj piłem i jeszcze mnie trzyma :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

jakby co - to mam jeszcze kilka na stole, jeszcze ciepłe, wczoraj cykane :naughty: ale wymagany jest retusz - koniecznie :decayed:

no to dajesz dajesz :D

Opublikowano

a jakie ma madzia :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No wiesz.... eeee....... nie, lepiej nic więcej nie będe pisał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

życzyłem sobie, żeby w nowym roku tak mi się chciało, jak mi się nie chce...nie podziałało, bo powinienem d*pę ruszyć po sprzęt na salę,ale raczej dzisiaj tego nie zrobię;/

Opublikowano
  • Autor

życzyłem sobie, żeby w nowym roku tak mi się chciało, jak mi się nie chce...nie podziałało, bo powinienem d*pę ruszyć po sprzęt na salę,ale raczej dzisiaj tego nie zrobię;/

hyhyhy :Dno coz bywa :D

Kasia dawaj zdjecia :D

Opublikowano

No własnie, ja też czekam. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Napalacie się, jak szczerbaty na suchary :polew:

Opublikowano

Napalacie się, jak szczerbaty na suchary :polew:

Cicho, Ty się nie znasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kamil siemanko :papa:

Jak tam sylwester? :naughty:

Jest spot, zapraszamy serdecznie :good:

Opublikowano

LOL :D

Opublikowano

no to macie :tongue4:

madzia.jpg

Oszszszsz w puuuuupkę jeeeżaa.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Także tego..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:45_________________________________________________

Seba, zmieszczą się obie w banerze ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.