Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DeeJay, ale co Ci powiem, to Ci powiem - Twój avatar wymiata :good: :good: :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o qrde pic mi sie wlasnie zachcialo:)

Opublikowano

To jak Seba doleci do Wawy, to co by mu smutno nie było :

170975-foxixol.jpg[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:40_________________________________________________

02.jpg

pic001.jpg[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:42_________________________________________________

001.jpg

Opublikowano

Kimi... Co Ci powiem, to Ci powiem, ale... Fotoszopem zrobisz wszystko, a znaleźć dziewczynę tego pokroju i bez tony tapety na ulicy, to niestety ciężko :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jestem :) Kimi pierwsza klasa nie ma co :D zaraz spam nadrobie tylko zdjecia zlukamy z sylwestra :)

Opublikowano

Dobry :hi: Uwaga mam komunikat. Za chwilę pojawią się zapisy do Bukowiny :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry :hi: Uwaga mam komunikat. Za chwilę pojawią się zapisy do Bukowiny :gwizdanie:

Hugo, a można seryjnie zapisać, bo Miśki są na innej planecie teraz pewnie, to im zarezerwuję miejsca, co?

Opublikowano

jak On o nas dba :gwizdanie:

Opublikowano

jestem :) Kimi pierwsza klasa nie ma co :D zaraz spam nadrobie tylko zdjecia zlukamy z sylwestra :)

Espeszaly for ju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

DeeJay, wierz mi, ona "live" wygląda naprawdę minimalnie tylko gorzej :cool1:

Opublikowano

a od czego za przeproszeniem jest roznica pomiedzy klubowiczem a nowicjuszem czy poczatkujacym nie wliczajac 20 zl ?

Opublikowano

ja się zastanawiam, czy pojechać... Tylko qrde z kim? (to jest właśnie przekaz podprogowy, znaczący dokładnie tyle, że jak są na forum jakieś fajne wolne dziewczyny w wieku ~20 lat, to mogę na takowy spot zabrać w charakterze osoby towarzyszącej:D)

Opublikowano

a od czego za przeproszeniem jest roznica pomiedzy klubowiczem a nowicjuszem czy poczatkujacym nie wliczajac 20 zl ?

no właśnie :mysli:

Opublikowano

Kimi zapisujesz wszystkuch czy oddzielnie ?

i czemu przy tylu osobach ktore jada jest po 70 zl spanie ?? znowu do czyjejs rodziny sie jedzie ?

Opublikowano

no to ja odpadam mam szkole w ten weekend i egzaminy bardzo wazne pies to tentegowal

Opublikowano

jak On o nas dba :gwizdanie:

Ktoś musi :naughty: :naughty: :naughty:

B4rt4s, nie da się chyba, na razie napisałem do jarko na pw, czy mogę zapisać oprócz siebie też innych, ale widzę po wątku, że numer "Kimi+15" nie przejdzie :no: :no: :no:

Opublikowano

hahaah :polew: dziwia mnie te ceny tylko :confused4:

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano

He he w wątku spotowym 3/4 ludzi przeglądających wątek to ŁDZ Banda :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dopra napisalem zobaczymy czy sie zdecydujemy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.