Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja tez sie zastanowie nad tym :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B4rt4s, nie unoś się tak, oni wszyscy placą co roku składki, pewnie dlatego mają te dwie dychy taniej. :no:

Szkoda bicia piany.

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________

No, sami Ci to potwierdzili.

Opublikowano
  • Autor

wlasnie tez tak myslalem ze stad ta roznica :)

Kimi jak jakos tego filmu z dzisiaj ??

Opublikowano

prosze Cie... nie bije piany bo 20 ziko akurat mnie ziebi, ale sam fakt nigdy nie bylo czegos takiego poza tym raczej na pewno organizatorzy jada za friko

Opublikowano

Klubowicze płacą składki co roku i biorąc przykład z innych klubów postanowilismy wprowadzić takie zróżnicowanie :hi: Zobaczymy co z tego wyjdzie :embarrassed: Bartuś i nikt nie jedzie do rodziny. Bukowina bedzie już 3 raz z rzędu i nigdy nie było problemów :hi:

Opublikowano

luks prezesie, az zajzalem do regulaminu ;p i nie bije piany do cholery grzecznie sie zapytalem skad roznica, mozna chyba prawda ?

Opublikowano

I od razu mówię , że ja płacę normalnie. Żeby nie było , że jade za free :decayed:

Opublikowano

Klubowicze płacą składki co roku i biorąc przykład z innych klubów postanowilismy wprowadzić takie zróżnicowanie :hi: Zobaczymy co z tego wyjdzie :embarrassed: Bartuś i nikt nie jedzie do rodziny. Bukowina bedzie już 3 raz z rzędu i nigdy nie było problemów :hi:

sadze ze awantury :tongue4:
Opublikowano

luks prezesie, az zajzalem do regulaminu ;p i nie bije piany do cholery grzecznie sie zapytalem skad roznica, mozna chyba prawda ?

Bartuś , ale ja nigdzie nie napisałem , że bijesz pianę tylko kulturalnie odpisałem :wink4:

Opublikowano

ehh... chyba musze nicka zmienic bo mnie teraz zlicznuja :gwizdanie:

Opublikowano

prosze Cie... nie bije piany bo 20 ziko akurat mnie ziebi, ale sam fakt nigdy nie bylo czegos takiego poza tym raczej na pewno organizatorzy jada za friko

Ok, ale to oni są organizatorami. A wydaje mi się, że organizacja takiego zlotu to nie jest pięć minut, więc nawet jeśli jadą za darmo, to im się należy.

Nie uważasz?

Opublikowano

zaczną się spory i przepychanki,

zawsze jeździłem, było bez podziałów i był super klimat

teraz :mysli: , może być smutno

Opublikowano

Klubowicze płacą składki co roku i biorąc przykład z innych klubów postanowilismy wprowadzić takie zróżnicowanie :hi: Zobaczymy co z tego wyjdzie :embarrassed: Bartuś i nikt nie jedzie do rodziny. Bukowina bedzie już 3 raz z rzędu i nigdy nie było problemów :hi:

sadze ze awantury :tongue4:

Przewaliłem trochę for i dymów nie widziałem. Może u nich od początku było , że klubowicze płaca mniej :gwizdanie: Pierwszy lepszy przykład z brzegu http://www.mb.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=8650

Opublikowano

k**wa, zanim to napisałem trzasnęliście 6 postów i sens poszedł się jebać :kwasny:

Seba, uploaduje się drugi z trzech. Jakość niestety nie powala, bo DeeJay na przykład kręcił głównie glebę, a nie nas :naughty: :naughty: :naughty:

Generalnie materiał amatorski przez duże A :decayed:

Ale może coś tam zmontujesz. Jak się wszystkie wrzucą, podeślę Ci linki.

Ja jebe, następne dwie. Dajcie mi szansę k**wa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kuzwa wyslac nie moge... ludzie

Opublikowano

zaczną się spory i przepychanki,

zawsze jeździłem, było bez podziałów i był super klimat

teraz :mysli: , może być smutno

Pożyjemy i zobaczymy jak to będzie :hi:

Opublikowano

zobaczymy co bedzie

Opublikowano

Sorry, Kimi, ale jak sam słyszałeś na materiale filmowym, jak nie wypiję, to mi się ręce trzęsą;D Seba - nie chcę nic sugerować, ale chyba trzeba pyknąć za szczęśliwą podróż do Wawy :decayed:

Opublikowano

a ja nie mam problemu co do wyjazdu bo już się rozwiązał a po piwko sobie poszedłem na stacje i mogę PYK-nąć

Opublikowano

Klubowicze płacą składki co roku i biorąc przykład z innych klubów postanowilismy wprowadzić takie zróżnicowanie :hi: Zobaczymy co z tego wyjdzie :embarrassed: Bartuś i nikt nie jedzie do rodziny. Bukowina bedzie już 3 raz z rzędu i nigdy nie było problemów :hi:

Hugo a a komu i ile sianka trzeba zapłacić (te składki czy jak tam to się zwie)? Jestem nowy i pewnie na Bukowinę nie dam rady ale chciałbym tę kwestię uregulować by było wszystko OK.

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.