Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja ide w kimono :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehh... chyba musze nicka zmienic bo mnie teraz zlicznuja :gwizdanie:

Ja jestem z Tobą jakby coś.... :evil::good:

Opublikowano

Sorry, Kimi, ale jak sam słyszałeś na materiale filmowym, jak nie wypiję, to mi się ręce trzęsą;D Seba - nie chcę nic sugerować, ale chyba trzeba pyknąć za szczęśliwą podróż do Wawy :decayed:

Ja już wypykałem :disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Jaja se robicie? :cool1:

Opublikowano

Ponton musisz nabić 100 postów w technicznym i złożyć wniosek z trzema zdjęciami do rozpatrzenia

Opublikowano

Klubowicze płacą składki co roku i biorąc przykład z innych klubów postanowilismy wprowadzić takie zróżnicowanie :hi: Zobaczymy co z tego wyjdzie :embarrassed: Bartuś i nikt nie jedzie do rodziny. Bukowina bedzie już 3 raz z rzędu i nigdy nie było problemów :hi:

Hugo a a komu i ile sianka trzeba zapłacić (te składki czy jak tam to się zwie)? Jestem nowy i pewnie na Bukowinę nie dam rady ale chciałbym tę kwestię uregulować by było wszystko OK.

:wink4:

Nic nie musisz płacić :wink4:

Opublikowano
Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Jaja se robicie? :cool1:

Kimi ja jak chcialem cos wyslac to w ogole sie zawiesilo wiec spoko;)

Opublikowano

a ja ide w kimono :papa:

:papa:

Panton:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28150.0

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________

Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Jaja se robicie? :cool1:

Kimi ja jak chcialem cos wyslac to w ogole sie zawiesilo wiec spoko;)

:D

No normalnie jedno zdanie napisze i już jest: "3 nowe, 4 nowe, chcesz przejrzeć? " :laghing2:

Opublikowano

nie ma kosztow rocznych :tongue4:

chyba duzo ludzi na forum bo nic wyslac nie idzie :polew:

Opublikowano

jest chyba 5 dyszek

Opublikowano

Ponton musisz nabić 100 postów w technicznym i złożyć wniosek z trzema zdjęciami do rozpatrzenia

Zdjęcia mają być Valentiny? :cool1:

Opublikowano

jest chyba 5 dyszek

Ale to dla klubowiczów. Pozostali nie płacą nic

Opublikowano

Seba, żyjesz? PYK'asz?

Opublikowano

Seba, żyjesz? PYK'asz?

Hhahahah , Wy to powinniście założyć klub pykacze.pl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ponton musisz nabić 100 postów w technicznym i złożyć wniosek z trzema zdjęciami do rozpatrzenia

Zdjęcia mają być Valentiny? :cool1:

mogą być, dostaniesz odrazu VIPa :polew:

jest chyba 5 dyszek

Ale to dla klubowiczów. Pozostali nie płacą nic

o tym też pisze

Opublikowano

Seba, żyjesz? PYK'asz?

Hhahahah , Wy to powinniście założyć klub pykacze.pl :polew: :polew: :polew:

No no , i koniecznie dupeczki.com :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jestem kurna nadrabialem :D

spoko zaraz pykne czekaj ide po whiskey :D

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

kuwa dwa zdania napisalem !!! :)

Opublikowano

no ale moze nowy kolega chce byc wyzej w hierarchi

Opublikowano
  • Autor

i

Opublikowano

No to w końcu kto się zapisał i jedzie?

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

kuwa dwa zdania napisalem !!! :)

Pamiętam jak kilku artystów odchodziło z klubu i była zadyma , to zanim zdążyło się cos napisać to przybywało po 2,3 strony :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.