Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja napisalem do jaro ale nie wiem czy jest

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Update listy zrobiony :wink4:

Opublikowano

Qrde, Hugo...jesteś moją nadzieją - wykupię taką domenę - wypijznami.pl i będą kosił niezłą kasę - jak ktoś nie będzie miał z kim popić, to popije z aktywnymi userami i napisze coś w shoutboxie;D Mam pomysł na biznes XXI wieku!!! :good: :>

Opublikowano

Ty sie lepiej zapisuj na spota.... Kimi dziecka nie bierzesz ??

Opublikowano

Hahhahahh dobre. Płacisz 1,22+VAT za kolejkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Seba, żyjesz? PYK'asz?

Hhahahah , Wy to powinniście założyć klub pykacze.pl :polew: :polew: :polew:

No no , i koniecznie dupeczki.com :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Domena zajęta ;( ale jest wolna dupeczko-ldz.com :rolleyes:

Opublikowano

Ty sie lepiej zapisuj na spota.... Kimi dziecka nie bierzesz ??

:no:

Opublikowano

Seba, żyjesz? PYK'asz?

Hhahahah , Wy to powinniście założyć klub pykacze.pl :polew: :polew: :polew:

No no , i koniecznie dupeczki.com :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Domena zajęta ;( ale jest wolna dupeczko-ldz.com :rolleyes:

dupeńka.pl jest wolny. Wszystkie inne dupeczki zajęte :polew: :polew:

Opublikowano

drin na wieczor pieeekna sprawa :gwizdanie:

Opublikowano

dobra koledzy jak pykacie to pykajcie dalej ja spadam jutro kurs do wolomina wiec sie zegnam, Narq

Opublikowano

Hahhahahh dobre. Płacisz 1,22+VAT za kolejkę :polew: :polew: :polew:

przy obecnej stawce 1,23 zł;D Co, jak co, ale jakby mi takie prawa autorskie narzucił, to bym cały rok na stratach jechał;D
Opublikowano

Ehhh, miło się siedzi, ale jutro trza do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale tylko 3 dni ( mam nadzieję, że szefo nic nie wymyśli na 7-go :blink: )

Dobra, czas się żegnać. Miłej, udanej :sexinbed: nocki i do jutra :papa:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:D

Opublikowano

no ale moze nowy kolega chce byc wyzej w hierarchi

jeżeli chodziło o mnie to wali mnie hierarchia... :rolleyes:

Opublikowano

jutro mozesz sie nie odnalezc na forum :polew:

Opublikowano

23:28 i już wszyscy spać poszli :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czekajcie wytlumaczcie mi kto jest kto byl na spocie bo sie zgubilem :D ktory to Pyton a ktory Teo ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________jak poszli jak poszli cyborgi sa :D

Opublikowano

Ponton byl w czapce bez auta

Opublikowano
  • Autor

obaj byli bez czapki a nie zwrocilem uwagi kto wsiadal :)

Opublikowano

obaj byli bez czapki a nie zwrocilem uwagi kto wsiadal :)

Sebek.... Panton to był ten co powiedział (jestem nieśmiały).. i ten co porównał ekipę ŁDZ do ekipy z dyskoteki rosyjskiej w lesie.... już pewnie wiesz :hi:

Opublikowano

obaj byli bez czapki a nie zwrocilem uwagi kto wsiadal :)

Sebek.... Panton to był ten co powiedział (jestem nieśmiały).. i ten co porównał ekipę ŁDZ do ekipy z dyskoteki rosyjskiej w lesie.... już pewnie wiesz :hi:

qr** padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.