Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napewno jest duzo darmowych programów do rozcinania filmów (tak przynajmniej mi się wydaje)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napewno jest duzo darmowych programów do rozcinania filmów (tak przynajmniej mi się wydaje)

Tak, w Linuksie jest to jedno polecenie: split :D

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________Już się wrzuca w dwóch częściach :D

Opublikowano

Kimi a jakby go rozciąc na dwa po 190 mb ?

No w sumie :mysli:

Daj sobie spokój chłopie z rozcinaniem... zaraz Ci wystawie jakiegoś FTP i udostępnię po HTTP dla wszystkich..... serwerów Ci u nas dostatek... ;)[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________spóźniłem się chyba... :confused4:

Opublikowano

Kimi a jakby go rozciąc na dwa po 190 mb ?

No w sumie :mysli:

Daj sobie spokój chłopie z rozcinaniem... zaraz Ci wystawie jakiegoś FTP i udostępnię po HTTP dla wszystkich..... serwerów Ci u nas dostatek... ;)[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________spóźniłem się chyba... :confused4:

Nie no, coś Ty :D

Jak masz taką mozliwość, to dawaj tego ftp-a, ułatwi to sprawę przy wrzucaniu zdjęć i filmów ze spotów. :good: :good: :good: :good: :good:

Wrzucę tam te filmy jeszcze raz po prostu. Nawet Sebkowi będzie prościej, nie?

Opublikowano

nom :)

Opublikowano

nom :)

No to zapodawaj, na PW mi wyślij adres serwera, login, hasełko i jedziemy z koksem :D

Opublikowano
  • Autor

dobra przebilem sie przez to wszystko :D

beda tu o ksiazkach gadac no :D

;P :wink4:

Opublikowano

ile was było wczoraj na spociku ? :mysli:

9 aut, 10 luda :D

Opublikowano
  • Autor

Kimi to co z tymi filmami mam pobierac czy wstawiasz gdzies indziej ??

Opublikowano

nom :)

No to zapodawaj, na PW mi wyślij adres serwera, login, hasełko i jedziemy z koksem :D

Kończę stawiać ftpa....daj mi 5min i dostaniesz wszystko na pw.

Opublikowano

Kimi to co z tymi filmami mam pobierac czy wstawiasz gdzies indziej ??

No te dwa sobie możesz już pobrać, jak chcesz, linki są na poprzedniej stronie.

Z tym najdłuższym albo poczekamy na serwer od Pantona, albo wrzucam w dwóch kawałkach.

Ale bez lampy, to ta kamera kiepskawo filmuje. No i zimno było, to kamerzystom latały ręce i obraz skacze. Chyba nic z tego nie wyrezasz, to trzeba jakoś tak bardziej z głową nakręcic, a nie taką partyzantkę uprawiać[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________Aha, 5 minut. No to poczekamy :D

Opublikowano
  • Autor

no i pliczki w modach :kwasny:

Opublikowano

no i pliczki w modach :kwasny:

A co, coś nie tak?

Opublikowano

ile was było wczoraj na spociku ? :mysli:

9 aut, 10 luda :D

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ja to bym nagrał jak gdzieś jedziemy poprostu takie ujęcia są fajne:P

a to kolega bedzie sklejał to w jakąś ładną całość?

ok nie przeszkadzam Wam w tych spotowych sprawach hehe ide obejrzeć futbol amerykański :P bo akurat leci :D

To do jutra ludziska:D

Opublikowano

Ja to bym nagrał jak gdzieś jedziemy poprostu takie ujęcia są fajne:P

a to kolega bedzie sklejał to w jakąś ładną całość?

ok nie przeszkadzam Wam w tych spotowych sprawach hehe ide obejrzeć futbol amerykański :P bo akurat leci :D

To do jutra ludziska:D

:papa:

Opublikowano
  • Autor

ee czy ja wiem czy jest sens to skladac tam chyba niewiele jest co ?? :) moge zalozyc lodzki kanal a4 na yt i tam cisnac takie filmy :P

Opublikowano

ee czy ja wiem czy jest sens to skladac tam chyba niewiele jest co ?? :) moge zalozyc lodzki kanal a4 na yt i tam cisnac takie filmy :P

No nie wiem, obejrzysz, sam ocenisz, ja sie na obróbce grafiki i filmów nie znam.

Opublikowano
  • Autor

ee czy ja wiem czy jest sens to skladac tam chyba niewiele jest co ?? :) moge zalozyc lodzki kanal a4 na yt i tam cisnac takie filmy :P

No nie wiem, obejrzysz, sam ocenisz, ja sie na obróbce grafiki i filmów nie znam.

:bicz3: :bicz3: :bicz3: no to jak ??? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.