Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam tym pogodynkom nie wierzę... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mi możesz uwierzyć, widziałam na własne oczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale mi możesz uwierzyć, widziałam na własne oczy :wink4:

nom bylo bylo widzisz Basia obiecuje ze nastepnym razem Cie poslucham :embarrassed: :embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano

ale mi możesz uwierzyć, widziałam na własne oczy :wink4:

nom bylo bylo widzisz Basia obiecuje ze nastepnym razem Cie poslucham :embarrassed: :embarrassed: :gwizdanie:

yyyy.... :rolleyes: tutaj akurat zaćmienie miałam na myśli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Basia gratulacje dla Stanleya :) :oklaski:

B4rt4s i Kimi rowniez gratsy :) :oklaski: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:06_________________________________________________

ale mi możesz uwierzyć, widziałam na własne oczy :wink4:

nom bylo bylo widzisz Basia obiecuje ze nastepnym razem Cie poslucham :embarrassed: :embarrassed: :gwizdanie:

yyyy.... :rolleyes: tutaj akurat zaćmienie miałam na myśli :wink4:

aaa heheh no dobra :P:kox::decayed:

Opublikowano

A to Basia nasza sprawdzona, klubowa pogodynka? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A to Basia nasza sprawdzona, klubowa pogodynka? :wink4:

a jak Basia jest najlepsza z najlepszych :D:decayed::naughty:

Opublikowano

A to Basia nasza sprawdzona, klubowa pogodynka? :wink4:

a jak Basia jest najlepsza z najlepszych :D:decayed::naughty:

Seba, już tak nie cukruj :tongue4:

Opublikowano

Zaraz Kimi wpadnie ze swoim "Porankiem z Valentiną" i skończy się brak tematów... :D

Opublikowano

no no ... jak my już tak o pogodzie, to kiepsko musi być :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja tu skladam gratulacje a tu mi nie cukruj no ;([br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:22_________________________________________________swoja droga juz po 9ej Kimi zaspal do roboty na bank :D

Opublikowano

dziekujemy Ci.... Sebo... zamiast deski wez kajak :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ehhh sero wdziecznosci zero...

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Seba

w imieniu Stasia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Seba

w imieniu Stasia :decayed:

oj przestan przestan :)

Opublikowano

A co to za Staś..... znamy go? :mysli:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:35_________________________________________________Kimi się pojawił..... :naughty:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Witamy w Poranku z Valentiną, dziś w czerni :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

valentina-vaughn_008.jpg

Panton, do doopy mam to łącze, rano wstaję, a tam wielki człon :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Spróbuję dzisiaj z pracy cichaczem wrzucić, tutaj jest 1MB up

Opublikowano

A co to za Staś..... znamy go? :mysli:

to moja druga połówka :cwaniak1:

Opublikowano

Panton, do doopy mam to łącze, rano wstaję, a tam wielki człon :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Spróbuję dzisiaj z pracy cichaczem wrzucić, tutaj jest 1MB up

Ja widziałem w nocy, że się połączenie zerwało (pewnie po stronie dostawcy był jakiś restart w nocy) ale już Tobie nie pisałem.... :cool1:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:48_________________________________________________

A co to za Staś..... znamy go? :mysli:

to moja druga połówka :cwaniak1:

ahaa...to wszystko jasne... myślałem, że to Twój synek.... hehee.. :wink4:

Opublikowano

Panton, do doopy mam to łącze, rano wstaję, a tam wielki człon :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Spróbuję dzisiaj z pracy cichaczem wrzucić, tutaj jest 1MB up

Ja widziałem w nocy, że się połączenie zerwało (pewnie po stronie dostawcy był jakiś restart w nocy) ale już Tobie nie pisałem.... :cool1:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:48_________________________________________________

A co to za Staś..... znamy go? :mysli:

to moja druga połówka :cwaniak1:

ahaa...to wszystko jasne... myślałem, że to Twój synek.... hehee.. :wink4:

yyyy... no nie :) mój ma jakieś 20mm, i jeszcze nie wiadomo czy to synek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.