Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
idczak wycenil naprawe tego na 14600

Że co ? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Kimi jak to za co za bezcenna naprawe auta:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: wszystkim, wróciłem do żywych po "ciężkich bojach" :heat: :heat: :heat: :doh1: ale na trzaskaliście stron :shocked: :shocked: --- :no: :no: :no: nie do ogarnięcia :confused4: :confused4: :confused4:

Ale może jakosik się wbiję w tematy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: wszystkim, wróciłem do żywych po "ciężkich bojach" :heat: :heat: :heat: :doh1: ale na trzaskaliście stron :shocked: :shocked: --- :no: :no: :no: nie do ogarnięcia :confused4: :confused4: :confused4:

Ale może jakosik się wbiję w tematy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

MIIISIEEEEEK !!!!

Ty ŻYJEEEEESZ !!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no jakoś żyję :decayed: :decayed:

Opublikowano

Cze Mario witamy :cool1:

Opublikowano

no jakoś żyję :decayed: :decayed:

Słowo-klucz: "jakoś" :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 18:20_________________________________________________Dobra, spadam na kwadrat, odrobiłem półtorej godziny spóźnień z ostatniego tygodnia :D

Na razie :papa:

Opublikowano

qrde, przysłali mi odmowę wypłaty odszkodowania i to dopiero, jak sam się zapytałem o postęp w sprawie mailem... Odwołam się na pewno od tej decyzji, ale muszę to jakoś sensownie uzasadnić...

http://postimage.org/image/1w4679tac/

wstrzymaj się się do jutra z ta sprawą... dam Ci znać co da się zrobić :wink4:

Opublikowano

Wrócił :tongue4:

Opublikowano

Cze wszystkim,cze Kimi,cze Misiek:)))jak tam tlen w mieście Zgierzu:)))))widziałem listę na Bukowinę:)))będzie impraaaaa:))))1!!!!!!

Opublikowano

Cze wszystkim,cze Kimi,cze Misiek:)))jak tam tlen w mieście Zgierzu:)))))widziałem listę na Bukowinę:)))będzie impraaaaa:))))1!!!!!!

Siemanko :hi: :hi: :hi: :hi:

W Zgierzu to nie wiem, ale w Łodzi tlen :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

to pięknie-jak tak jest w Zgierzu to Misiek po powrocie z zakopca padnie:)))chyba ,ze........jakis drink hahaha

Opublikowano

to pięknie-jak tak jest w Zgierzu to Misiek po powrocie z zakopca padnie:)))chyba ,ze........jakis drink hahaha

No, spadnie ilość alko we krwi i organizm dozna szoku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to pięknie-jak tak jest w Zgierzu to Misiek po powrocie z zakopca padnie:)))chyba ,ze........jakis drink hahaha

No, spadnie ilość alko we krwi i organizm dozna szoku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już wczoraj doznał szoku - tylko 1 piwo :confused4:

a dzisiaj na bramkach na A4 miśki stali i kazali dmuchać, na szczęście doszliśmy do siebie i na szczęście nie nam :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________trochę mi się pokiełbasiło z tym na szczęście ale już tam, wiecie o co chodzi :wink4:

Opublikowano

koniec pracy :evil:

2 tygod luzu przed Szwecją :naughty:

żyjecie?????????? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale już w domu jesteście, tak?

Opublikowano

wszyscy w domu, kraków był tylko w niedzielę a my też już w zgierzuniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

proszę Zlota :)kochanie -wreszcie skończyłas pracę a ja jeszcze nie:(

Kacha-pozdrowionka:)słodziutkie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.