Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sery przywiezione ? okowita dla klubowiczow tez ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sery przywiezione ? okowita dla klubowiczow tez ??

tylko drajwera miej przy sobie na najbliższym spociku :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:56_________________________________________________syry som, okowita tyż heeeeeeeejjjjjjjjjjj :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________

to gdzie michaś teraz jesteś?

Opublikowano

sery przywiezione ? okowita dla klubowiczow tez ??

zabrakło :confused4:

zlota wypiła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kasia -ja w Krakowie ale w firmie:(a Anula chyba juz w domciu a i ktoś wypił całą Złotą w Zakopcu hahaha

Opublikowano

torturujcie mnie a nie powiem:) :wallbash:

Opublikowano

pijak a kazdy pijak to.... :gwizdanie:

Opublikowano

walcie się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

każdy pijak to morderca wątroby.....swojej:)eeeeee zlota---Ty chyba cos wiesz -tylko nie chcesz powiedziec:)

Opublikowano
  • Autor

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Opublikowano

walcie się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

walcie się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i o to chodzi

zdrowa mlodziez :D:polew: :polew: :polew: :> :decayed::naughty:

Opublikowano

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Taką gangsterkę ? :D

Opublikowano

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Siemka Seba - co to za sesja :naughty: :naughty: nie ma mnie na fb :no: - można ją jakoś luknąć :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Taką gangsterkę ? :D

nooo ja juz mam za soba hmmm moze gdzies znajde zaraz zdjecie :P nie mam co prawda takiej profeski w miare bo niemialem

jeszcze aparatu wtedy ale tez smiesnie bylo fajne foty :D[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:19_________________________________________________

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Siemka Seba - co to za sesja :naughty: :naughty: nie ma mnie na fb :no: - można ją jakoś luknąć :cool1: :cool1:

sesja taka ale al capone

zaraz moze cos znajde to pokaze :)

cymbal ze mnie

SIEMA MARIO TESKNILEM :D:kox:

Opublikowano

walcie się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

znowu się chcesz do mnie przytulać??? :tongue4:

Opublikowano

Kimi kiedy robimy taka sesje jak to co masz na fb? ?? :D

Taką gangsterkę ? :D

kimi podrzuć pare fotek :kox: :kox:

Opublikowano

Widze że nie próżnowaliście cały dzień dzisiaj hehe :D

ja już nadrobiłem straty w czytaniu forum i jestem na bierząco mniejwięcej :P

zazdroszcze Wam tych głów do picia naprawde:D ja to ekonomiczny chłopak jestem :D 5 piw i po imprezie :D

Opublikowano

:wink4: Witka Seba :wink4::hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:21_________________________________________________

Widze że nie próżnowaliście cały dzień dzisiaj hehe :D

ja już nadrobiłem straty w czytaniu forum i jestem na bierząco mniejwięcej :P

zazdroszcze Wam tych głów do picia naprawde:D ja to ekonomiczny chłopak jestem :D 5 piw i po imprezie :D

piwo pić też trza umić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:siema: kto skroci co sie t udzisiaj dzialo :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.