Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też tak słyszałem... i nawet nie zaglądałem do zbiorniczka....jednak jest inaczej (logiczne...bo jak ten olej pracuje to się zużywa). :mysli: Człowiek się całe życie uczy... :wink4: a co do wymiany to temat przerabiałem i spokojnie mogę pomóc (w Twoim przypadku mamy dwa lewarki samochodowe więc spokojnie możemy cały przód podnieść tak by koła były w powietrzu...). Wymienić i jeździć spokojnie.... (zwróć uwagę szczególnie na zimnym jak masz koła skręcone na maxa i dodajesz gazu..... ja mam u siebie tak, że jak wyjeżdżam z garażu to muszę od razu odbijać na maksa kierownicą i cofać.... właśnie wtedy było słychać wyraźnie takie szumienie - pracę pompy jak się domyślam...) Obecnie tego nie słyszę więc efekt jest... :good:

dobrej nocki :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro od Seby :wink4:

20110110121.jpg

Opublikowano

To samo dostałem;D :good:

Opublikowano

Siemanko girls and boys :hi: :hi: :hi::wink4: :wink4: :wink4:

Pozdro od Seby :wink4:

20110110121.jpg

Zakopane skłania do walki o swoje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Aloha :hi:

Mnie też Seba zaszczycił tym zdjęciem :D

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 07:51_________________________________________________Lecę do roboty, miłego dnia :papa:

Opublikowano

miłego łorka Kimi :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 07:58_________________________________________________luźny gość :wink4: (do posłuchania)

Kamil Bednarek (StarGuardMuffin) - Ganja Trip (HQ)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:wink4: :wink4:

Opublikowano

Pozdro od Seby :wink4:

20110110121.jpg

Seba, tak trzymać :good: :good: :good::wink4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:37_________________________________________________a w ogóle to :hi: bo zapomniałam o przywitaniu z tego wszystkiego jak zobaczyłam pozdro od Seby :kox:

Opublikowano
:kawa: Witka przy porannej kawce :) zaraz trzeba zawijac rękawy i brac się za robotę. :disgust:
Opublikowano

I zaczynamy kolejny dzień :tongue4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Jeszcze mi się coś przypomniało - trzeba jakąś listę do końca tygodnia zrobić, kto idzie 29-go na imprezę, bo stoliki trzeba zarezerwować. :mysli:

Opublikowano

Jeszcze mi się coś przypomniało - trzeba jakąś listę do końca tygodnia zrobić, kto idzie 29-go na imprezę, bo stoliki trzeba zarezerwować. :mysli:

A gdzie wogóle się spotykamy? :mysli:

Opublikowano

zaklep na 15 osób i w czopce, jak reszta nie chce to trudno :cool1:

Opublikowano

Madzia, w Bazyliszku.

B4rt4s, oki :D , zapisani :D

Bartek, a Ty idziesz? (nie Ty, Bartek, ten Bartek) :decayed:

Opublikowano

Madzia, w Bazyliszku.

B4rt4s, oki :D , zapisani :D

Bartek, a Ty idziesz? (nie Ty, Bartek, ten Bartek) :decayed:

W Bazy...co ? a gdzie to jest ? :mysli:

Opublikowano

Madzia, w Bazyliszku.

B4rt4s, oki :D , zapisani :D

Bartek, a Ty idziesz? (nie Ty, Bartek, ten Bartek) :decayed:

W Bazy...co ? a gdzie to jest ? :mysli:

Koło Placu Niepodległości, za Górniakiem.

Madzia, tu sobie zajrzyj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.msg2063945#msg2063945

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:44_________________________________________________W Bazyliszku, takim małym Bazylu :D

Opublikowano

Madzia, w Bazyliszku.

B4rt4s, oki :D , zapisani :D

Bartek, a Ty idziesz? (nie Ty, Bartek, ten Bartek) :decayed:

W Bazy...co ? a gdzie to jest ? :mysli:

Koło Placu Niepodległości, za Górniakiem.

Madzia, tu sobie zajrzyj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.msg2063945#msg2063945

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:44_________________________________________________W Bazyliszku, takim małym Bazylu :D

No to wyprawa.......... zastanowię się nad tą golonką i pierogami.... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.