Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton, wbijasz 29 na imprezę? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopisz Kimi do mnie +1....Przyjadę z keyboardem :polew:

Co do urodzin Basi, o których się w tym momencie dowiedziałem....

Basia...Wierszyk już wkleiły miśki, Bartek wkleił herbaciane róże, to czego ja Ci mogę życzyć...?

Przede wszystkim tego, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego i żeby coraz bardziej chciało się żyć. Na pewno będzie Ci do tego wszystkiego potrzebne zdrowie, życzliwość i ludzki uśmiech, który w zasadzie już nie długo będzie gościł na Twej twarzy częściej z racji narodzenia nowego klubowicza:D Niech Ci Mikołaj przyniesie jakąś nową furkę z fotelikiem z tyły i sprawi, żeby niczego nie brakowało i żebyś optymistycznie podchodziła do życia:)

Wszystkiego Najlepszego w dniu Twoich urodzin :kwiatek:

Opublikowano
:siema: co tam sie dzisiaj wydarzylo :decayed:
Opublikowano

:siema: co tam sie dzisiaj wydarzylo :decayed:

:hi:

A, ktoś ma urodzinki :gwizdanie:

Listę na imprezę robimy - wpisać Cię z Ewą? :cool1:

Opublikowano

:siema: co tam sie dzisiaj wydarzylo :decayed:

:hi:

A, ktoś ma urodzinki :gwizdanie:

Listę na imprezę robimy - wpisać Cię z Ewą? :cool1:

no juz poszedl opiperz na prv :tongue4:
Opublikowano

:siema: co tam sie dzisiaj wydarzylo :decayed:

:hi:

A, ktoś ma urodzinki :gwizdanie:

Listę na imprezę robimy - wpisać Cię z Ewą? :cool1:

no juz poszedl opiperz na prv :tongue4:

Ale ja dostałem ?

Czy Jubilatka ? :D

Opublikowano

Baziu Wszystkiego Najlepszego!!

Co do urodzin Basi, o których się w tym momencie dowiedziałem....

Basia...Wierszyk już wkleiły miśki, Bartek wkleił herbaciane róże, to czego ja Ci mogę życzyć...?

Przede wszystkim tego, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego i żeby coraz bardziej chciało się żyć. Na pewno będzie Ci do tego wszystkiego potrzebne zdrowie, życzliwość i ludzki uśmiech, który w zasadzie już nie długo będzie gościł na Twej twarzy częściej z racji narodzenia nowego klubowicza:D Niech Ci Mikołaj przyniesie jakąś nową furkę z fotelikiem z tyły i sprawi, żeby niczego nie brakowało i żebyś optymistycznie podchodziła do życia:)

Wszystkiego Najlepszego w dniu Twoich urodzin :kwiatek:

:notworthy: :notworthy: wielkie dzięki za życzonka Panowie :)

Opublikowano

Wyjasniło się. Ja dostałem :disgust:

Opublikowano

Wyjasniło się. Ja dostałem :disgust:

juz polecial buziak na zgode :naughty:
Opublikowano

Wyjasniło się. Ja dostałem :disgust:

juz polecial buziak na zgode :naughty:

Przyjął się :decayed:

Opublikowano

Wyjasniło się. Ja dostałem :disgust:

juz polecial buziak na zgode :naughty:

a ja ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________też chcę buziaka :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________ :notworthy::naughty:

Opublikowano

jakoś tak ujowo składać życzenia bez gorzałki :gwizdanie:

Opublikowano

więc poczytajmy :kox:

panT.jpg

Opublikowano

Wyjasniło się. Ja dostałem :disgust:

juz polecial buziak na zgode :naughty:

a ja ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________też chcę buziaka :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________ :notworthy::naughty:

:buziak:
Opublikowano

więc poczytajmy :kox:

panT.jpg

:nabijasie:

:drunk:

Opublikowano

jakoś tak ujowo składać życzenia bez gorzałki :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

jakoś tak ujowo składać życzenia bez gorzałki :gwizdanie:

:good:

nie marudzić! :tongue4: ...ja nie moge, to prosze się ze mną jednoczyć w bólu :decayed:

Opublikowano

jakoś tak ujowo składać życzenia bez gorzałki :gwizdanie:

:good:

nie marudzić! :tongue4: ...ja nie moge, to prosze się ze mną jednoczyć w bólu :decayed:

:friends:

Opublikowano

Basiu STO LAT!!!!!!!!!!!!

Dużo zdrówka Tobie i potomstwu

Słyszałam że pijemy za dwóch :wink4:( GRATULACJE)

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.