Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pier.....e jak mi sie nic nie chce, jeszcze od jutra bez auta tragedia

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry wieczór :)

Opublikowano

przyjmuje to jako zadatek :D

Urodziny dzień radosny,

Pełen kwiatów zapach wiosny.

Dziś chcę złożyć Ci życzenia,

Szczęścia, zdrowia, powodzenia.

Niech Ci słońce jasno świeci,

I w radości dzień przeleci.

Niech odejdą smutki troski,

By nastąpił dzień radości.

Te życzenia choć z daleka,

Płyną niby wielka rzeka.

I choć skromnie ułożone,

Są dla Ciebie przeznaczone. :rose:

:thankyou2:

P.S. Urodzinowej nie odpuszcze :decayed:

Opublikowano

Dobry wieczór :)

Także tego....

Mario, no dzisiaj nic nie wkleję :cool1:

Rozumiesz... :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

PEŁNA INWILIGACJA :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Basiu STO LAT!!!!!!!!!!!!

Dużo zdrówka Tobie i potomstwu

Słyszałam że pijemy za dwóch :wink4:( GRATULACJE)

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Bóg zapłać dobra kobieto :notworthy:

:decayed:

dzięki Aniu ;*

Opublikowano

Dobry wieczór :)

Także tego....

Mario, no dzisiaj nic nie wkleję :cool1:

Rozumiesz... :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ałzwais kontrole, papiren bite :polew: :polew:

Opublikowano

Dobry wieczór :)

Także tego....

Mario, no dzisiaj nic nie wkleję :cool1:

Rozumiesz... :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

spoko :good: dobra to ja zaraz wkleję :wink4:

Opublikowano

przyjmuje to jako zadatek :D

Urodziny dzień radosny,

Pełen kwiatów zapach wiosny.

Dziś chcę złożyć Ci życzenia,

Szczęścia, zdrowia, powodzenia.

Niech Ci słońce jasno świeci,

I w radości dzień przeleci.

Niech odejdą smutki troski,

By nastąpił dzień radości.

Te życzenia choć z daleka,

Płyną niby wielka rzeka.

I choć skromnie ułożone,

Są dla Ciebie przeznaczone. :rose:

:thankyou2:

P.S. Urodzinowej nie odpuszcze :decayed:

:good:

jak mi się te wszystkie Wasze życzonka spełnią to będę szczęśliwym człowiekiem :>

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________

Dobry wieczór :)

:hi:

Opublikowano

UND ALLES KLAR :gwizdanie:

Opublikowano

tak, że ten :gwizdanie:

Kasia kilka lat później

babcia.jpg

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak, że ten :gwizdanie:

Kasia kilka lat później

babcia.jpg

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

obawiam się że w taki sposób może zimowego zlotu nie dożyć????? :gwizdanie:

Opublikowano

Papaj :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:59_________________________________________________co sie wszyscy tak czają :D

a co powiecie o niej :gwizdanie:

08d772ac0e84fdb2.jpg

Opublikowano

piękna rzeźba :naughty:

Opublikowano

Fajne rękawice :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ma ktoś ochotę na czekoladę :naughty: :naughty:

62076_seksowna_garcelle_beauvais.jpg

Opublikowano

Basiu :kwiatek:

Zdrowia, szczęścia,

pomyślności, marzeń spełnienia,

ewentualnie złotej rybki złowienia,

która spełni trzy życzenia!

:buziak::drunk:

Opublikowano

ma ktoś ochotę na czekoladę :naughty: :naughty:

62076_seksowna_garcelle_beauvais.jpg

Ja nie bardzo :cool1:

Kimi też nie :bicz3:

Opublikowano

ma ktoś ochotę na czekoladę :naughty: :naughty:

62076_seksowna_garcelle_beauvais.jpg

Ja nie bardzo :cool1:

Kimi też nie :bicz3:

:doh1: :doh1: to już nawet popatrzeć nie można :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:embarrassed:

Oj, no chociaż małą kosteczkę.... :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________Mario, zerknąłem ukradkiem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.