Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doleciałam :)

dobry czas :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już po :kawa:

dobry czas aby podnieś 4 litery i coś zrobić :tongue4:

Opublikowano

doleciałam :)

dobry czas :wink4:

dzisiaj akurat kiepski bo musiałam pare rzeczy załatwić po drodze :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 08:57_________________________________________________

ja już po :kawa:

dobry czas aby podnieś 4 litery i coś zrobić :tongue4:

ja to nie wiem w co najpierw wetknąć paluchy :kwasny:

Opublikowano

doleciałam :)

dobry czas :wink4:

dzisiaj akurat kiepski bo musiałam pare rzeczy załatwić po drodze :wink4:

eeee...to musisz mieć blisko do pracy :cool1:

Opublikowano

doleciałam :)

dobry czas :wink4:

dzisiaj akurat kiepski bo musiałam pare rzeczy załatwić po drodze :wink4:

eeee...to musisz mieć blisko do pracy :cool1:

15 min. spacerkiem :)

Opublikowano

nawet bardzo blisko :gwizdanie:

Opublikowano

a jak dobrze pójdzie to niedługo wcale nie będę musiała wychodzić z domu

żeby móc pracować :wink4:

Opublikowano

doleciałam :)

dobry czas :wink4:

dzisiaj akurat kiepski bo musiałam pare rzeczy załatwić po drodze :wink4:

eeee...to musisz mieć blisko do pracy :cool1:

15 min. spacerkiem :)

to masz pracę pod domem.... fajnie :)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:10_________________________________________________

a jak dobrze pójdzie to niedługo wcale nie będę musiała wychodzić z domu

żeby móc pracować :wink4:

to będziesz miała jak ja..... najlepiej :>

Opublikowano

no nie do końca jak Ty, bo czasem trzeba będzie przewietrzyć tyłek :decayed:

ale to chyba lepiej bo nie usiedziałabym długo na miejscu :cool1:

Opublikowano

no nie do końca jak Ty, bo czasem trzeba będzie przewietrzyć tyłek :decayed:

ale to chyba lepiej bo nie usiedziałabym długo na miejscu :cool1:

ja czasami też muszę przewietrzyć tyłeczek.... wszystkiego się zdalnie nie da zrobić :cool1:

Opublikowano

no i dobrze ... :kox:

Opublikowano

Ja też już w arbaicie :disgust:

Ale mi się nie chce, normalnie porażka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja też już w arbaicie :disgust:

Ale mi się nie chce, normalnie porażka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pomyśl, że każdy dzień w pracy zbliża Cię do S4 B5 :naughty:

Opublikowano

a ja tam lubie swoją robote :gwizdanie:

Opublikowano

a ja tam lubie swoją robote :gwizdanie:

ja się pod tym śmiało podpisuję :good:

Opublikowano

Ja też już w arbaicie :disgust:

Ale mi się nie chce, normalnie porażka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

Ja też już w arbaicie :disgust:

Ale mi się nie chce, normalnie porażka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pomyśl, że każdy dzień w pracy zbliża Cię do S4 B5 :naughty:

I do emerytury też :decayed: :decayed: :decayed:

Dobra, szefo przyszedł, zawijam się :papa:

Opublikowano

ale dzisiaj nudy :gwizdanie:

Opublikowano

ja już po drzemce :decayed: potwierdzam: nudu na pudy ;([br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 10:32_________________________________________________ i znów nasuwa się codzienne pytanie: co na obiad ? :mysli:

Opublikowano

Ściema;D Co na obiad? Pewnie to, co Miśki przygotują :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.