Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: witka przedweekendowo :) Kimi ja wiedziałam że wcześniej czy później małżonka zajrzy i bardzo dobrze, teraz będzie grzecznie i anielsko. Nareszcie od rana sie nie" zestresowałam" tą Valentiną :polew::wink4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To Valentina Cię stresowała? :blink:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:05_________________________________________________To dzisiaj czwartek! Jak ten czas pędzi... :shocked:

Opublikowano

To Valentina Cię stresowała? :blink:

to pewnie przez te brwi :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: witka przedweekendowo :) Kimi ja wiedziałam że wcześniej czy później małżonka zajrzy i bardzo dobrze, teraz będzie grzecznie i anielsko. Nareszcie od rana sie nie" zestresowałam" tą Valentiną :polew::wink4:

Następna "solidarna" :disgust: :disgust: :disgust:

:wink4: :wink4: :wink4::tongue4:

Opublikowano

Przywitam się :bry:

Opublikowano

Przywitam się :bry:

:hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

1294787228_by_Kefin_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________

1294233731_by_Elektrycerz_500.jpg

:nabijasie:

Opublikowano

Przywitam się :bry:

:hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

1294787228_by_Kefin_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________

1294233731_by_Elektrycerz_500.jpg

:nabijasie:

Kimi miał dzisiaj tylko bułeczki kajzerki na śniadanko :D[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________

To Valentina Cię stresowała? :blink:

to pewnie przez te brwi :polew: :polew:

OOOczy wiście :polew:

Opublikowano

siemanko ewry bady :wink4: :wink4: :wink4:

tylko niech nikt nie mówi, że wszyscy zapracowani :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzizas jaka cisza :D :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka Seba :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

dzizas jaka cisza :D :gwizdanie:

no też jestem w szoku :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

kurde i nie ma mnie chwile i juz wszystko pada no :P

Opublikowano

Wpadłem na moment :wink4:

Zostałem na dłużej :D

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 15:58_________________________________________________Teraz mówią do mnie: "Panie Prezesie" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja lecę lokalizować wyciek wachy u kumpla w A3 :tongue4: Potem trzeba będzie się wziąć za drugą A3 i zrobić porządek, bo szafa odpierdziela koledze, a konkretnie prędkościomierz. Ja nie wiem, jakoś A4 rzadko goszczę, więc chyba dobrze wybraliśmy pod względem modelu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Opublikowano

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Miłego oglądania :papa:

No, ja też się cieszę, że wybrałem A4 :good:

Opublikowano

Krzysiu mówił, że bardzo dobry film :good: Masz przynajmniej przerwę między piciem :>

Opublikowano

Potwierdzam "Weekend" :good: :good: jak na polskie realia :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:32_________________________________________________

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Miłego oglądania :papa:

No, ja też się cieszę, że wybrałem A4 :good:

przed zakupem byłem przeciw ale teraz nie żałuję :good: :good: :good::cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Ja nawet powiem więcej - ja się wręcz zakochałem w Audi :gwizdanie:

Opublikowano

Pierwsza była w rodzinie zielona ADP - dokładnie taka sama, jak kłysiowa.... Qrde, wtedy jak ją myłem, pastowałem, woskowałem, to też robiłem to z dużym uczuciem :decayed: Fajnie się nią jeździło:)

Opublikowano

Pierwsza była w rodzinie zielona ADP - dokładnie taka sama, jak kłysiowa.... Qrde, wtedy jak ją myłem, pastowałem, woskowałem, to też robiłem to z dużym uczuciem :decayed: Fajnie się nią jeździło:)

Mówisz, jakbyś teraz co najmniej A8 zasuwał :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.