Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witka przedweekendowo :) Kimi ja wiedziałam że wcześniej czy później małżonka zajrzy i bardzo dobrze, teraz będzie grzecznie i anielsko. Nareszcie od rana sie nie" zestresowałam" tą Valentiną :polew::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To Valentina Cię stresowała? :blink:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:05_________________________________________________To dzisiaj czwartek! Jak ten czas pędzi... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka przedweekendowo :) Kimi ja wiedziałam że wcześniej czy później małżonka zajrzy i bardzo dobrze, teraz będzie grzecznie i anielsko. Nareszcie od rana sie nie" zestresowałam" tą Valentiną :polew::wink4:

Następna "solidarna" :disgust: :disgust: :disgust:

:wink4: :wink4: :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się :bry:

:hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

1294787228_by_Kefin_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________

1294233731_by_Elektrycerz_500.jpg

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się :bry:

:hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

1294787228_by_Kefin_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________

1294233731_by_Elektrycerz_500.jpg

:nabijasie:

Kimi miał dzisiaj tylko bułeczki kajzerki na śniadanko :D[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________

To Valentina Cię stresowała? :blink:

to pewnie przez te brwi :polew: :polew:

OOOczy wiście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na moment :wink4:

Zostałem na dłużej :D

[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 15:58_________________________________________________Teraz mówią do mnie: "Panie Prezesie" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lecę lokalizować wyciek wachy u kumpla w A3 :tongue4: Potem trzeba będzie się wziąć za drugą A3 i zrobić porządek, bo szafa odpierdziela koledze, a konkretnie prędkościomierz. Ja nie wiem, jakoś A4 rzadko goszczę, więc chyba dobrze wybraliśmy pod względem modelu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Miłego oglądania :papa:

No, ja też się cieszę, że wybrałem A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam "Weekend" :good: :good: jak na polskie realia :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:32_________________________________________________

sie wie a4 najlepsze :D [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________lece do kina na weekend wroce zdam relacje jak ktos nie byl :) pozdro

Miłego oglądania :papa:

No, ja też się cieszę, że wybrałem A4 :good:

przed zakupem byłem przeciw ale teraz nie żałuję :good: :good: :good::cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet powiem więcej - ja się wręcz zakochałem w Audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza była w rodzinie zielona ADP - dokładnie taka sama, jak kłysiowa.... Qrde, wtedy jak ją myłem, pastowałem, woskowałem, to też robiłem to z dużym uczuciem :decayed: Fajnie się nią jeździło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza była w rodzinie zielona ADP - dokładnie taka sama, jak kłysiowa.... Qrde, wtedy jak ją myłem, pastowałem, woskowałem, to też robiłem to z dużym uczuciem :decayed: Fajnie się nią jeździło:)

Mówisz, jakbyś teraz co najmniej A8 zasuwał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...