Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie nic innego tylko motul zachwalają :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

a na jakim Kimi jeździ :mysli: myślałem skarb że do mnie to było :D
Opublikowano

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

a na jakim Kimi jeździ :mysli: myślałem skarb że do mnie to było :D

chriss, na poprzedniej stronie Ci napisałem :blink:

No ale żebyś się nie musiał cofać: Mobil 1 Super S 10W40 (półsyntetyk)

Opublikowano
  • Autor

no ja tyz jeszcze na mobili 1 z s :)

Opublikowano

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

a na jakim Kimi jeździ :mysli: myślałem skarb że do mnie to było :D

chriss, na poprzedniej stronie Ci napisałem :blink:

No ale żebyś się nie musiał cofać: Mobil 1 Super S 10W40 (półsyntetyk)

To nie na pełnym syntety :mysli:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:50_________________________________________________

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

a na jakim Kimi jeździ :mysli: myślałem skarb że do mnie to było :D

chriss, na poprzedniej stronie Ci napisałem :blink:

No ale żebyś się nie musiał cofać: Mobil 1 Super S 10W40 (półsyntetyk)

To nie na pełnym syntety :mysli:
Opublikowano

żartuje Kimi :tongue4: NA DOBRYM OLEJU JEŹDZISZ :good:

a na jakim Kimi jeździ :mysli: myślałem skarb że do mnie to było :D

chriss, na poprzedniej stronie Ci napisałem :blink:

No ale żebyś się nie musiał cofać: Mobil 1 Super S 10W40 (półsyntetyk)

czyli na Mobil Super S a nie na Mobil1 tak :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:50_________________________________________________Wszystkie Mobile z jedynką sa syntetyczne albo hydrokrakowane czy jakoś tak :gwizdanie:
Opublikowano

dobry wieczor

jak tu sie technicznie zrobilo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no nie powiem Kimi szacuneczek naprawde :D

Criss

ja tez jeszcze na mobilu z S :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________siemka Ania :D

Opublikowano

Powiedzcie mi czemu na forum wałkują tego motula :cool1: i tak zachwalają

Opublikowano

Powiedzcie mi czemu na forum wałkują tego motula :cool1: i tak zachwalają

Ja nie wiem.

Chcesz gadać o olejach - źle trafiłeś :kox: :kox: :kox:

Seba, rezasz tę Kahsaklahwee czy mam szukać innej dupencji? :D

Opublikowano
  • Autor

Ty no jak mam rezac jak nie dales dobrej fotki ?? musi byc cala albo siedziec albo na plecach :)

Opublikowano

K@@@a jakie tu zboczenie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty no jak mam rezac jak nie dales dobrej fotki ?? musi byc cala albo siedziec albo na plecach :)

Aha :mysli:

Czekaj, a Riley'ową może damy? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Powiedzcie mi czemu na forum wałkują tego motula :cool1: i tak zachwalają

Bo po 1sze to faktycznie bardzo dobry olej,a po 2gie to sprzedają chłopaki na forum :cool1: więc zachwalają by im schodził :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________

Ty no jak mam rezac jak nie dales dobrej fotki ?? musi byc cala albo siedziec albo na plecach :)

Seba a te fotki z imprezy andrzejkowej to ty już wyrezałeś :mysli:
Opublikowano

Fak, Rileyowa to wystepuje tylko w kuckach do bata albo rozwalona jak kura na grzędzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jakas subtelniesza musi byc. Anetkę może? :gwizdanie:

Opublikowano

Fak, Rileyowa to wystepuje tylko w kuckach do bata albo rozwalona jak kura na grzędzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jakas subtelniesza musi byc. Anetkę może? :gwizdanie:

Kimi ty erotomanie :polew:
Opublikowano

Fak, Rileyowa to wystepuje tylko w kuckach do bata albo rozwalona jak kura na grzędzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jakas subtelniesza musi byc. Anetkę może? :gwizdanie:

Kimi ty erotomanie :polew:

Oj tam oj tam, zaraz erotoman :D

A Wy to może na necie obrazki z Misiem Uszatkiem oglądacie, nie? :cool1:

Opublikowano

A kto mi powie dlaczego teściowa ma dwa tylko zęby :mysli:

Opublikowano

A kto mi powie dlaczego teściowa ma dwa tylko zęby :mysli:

Jeden do otwierania piwa, a drugi, żeby ją bolał :D

Opublikowano

A kto mi powie dlaczego teściowa ma dwa tylko zęby :mysli:

Jeden do otwierania piwa, a drugi, żeby ją bolał :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre co :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.